Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Za ile fakeów mogę dostać bana? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Za ile fakeów mogę dostać bana? (/Temat-Rozwiazane-Za-ile-fakeow-moge-dostac-bana-271)

Strony: 1 2 3 4


[Rozwiązane]Za ile fakeów mogę dostać bana? - adamsonm - 07-12-2009 18:05

Założyłem 24 konta e-mail żeby zostać z-listerem. potem chce normalnie zbierać pkz tylko żeby było podwójnie. Jak myślicie dostane bana?


RE: Za ile fakeów mogę dostać bana? - Razer - 07-12-2009 18:08

Oczywiście, chyba ze posiadasz te 24 konta na rodzinę... Co - notabene - możliwe raczej nie jest.

Raczej góra (!) można założyć na rodzinę 10 kont, ale to już naprawdę wygórowana granica.


RE: Za ile fakeów mogę dostać bana? - Marello - 07-12-2009 18:30

Ban 100% ! Nie ma o czym mówić przy zamawianiu produktu ban i koniec Smile


RE: Za ile fakeów mogę dostać bana? - adamsonm - 07-12-2009 18:57

ciekawe czy dostane teraz bana jak będą mieli mi wysłać koszulkę czy po chamsku jak uzbieram dużo ptz


RE: Za ile fakeów mogę dostać bana? - Marello - 07-12-2009 19:00

"Po chamsku", tak gdzieś jest napisane Smile Że user dostanie bana w chwili próby kupienia produktu Smile


RE: Za ile fakeów mogę dostać bana? - Kilol - 07-12-2009 19:06

Radziłbym ci ich jak najszybciej przeprosić.Tongue


RE: Za ile fakeów mogę dostać bana? - Alcor - 07-12-2009 19:52

Wtedy wyzerują Ci konto i dostaniesz od nich drugą szansę. Smile


RE: Za ile fakeów mogę dostać bana? - Joker - 07-12-2009 20:42

Najlepiej napisz do nich meila żeby Ci konto usunęli i zrób nowe Tongue


RE: Za ile fakeów mogę dostać bana? - Admin - 07-12-2009 21:20

Tu masz odpowiedź założycielu tematu http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=265


RE: Za ile fakeów mogę dostać bana? - ketrab - 09-12-2009 09:21

Też mam kilka fake maili, ale czytałem kiedyś, że powiedzmy mają do rozdania 50 tysięcy nagród - to nie sprawdzą wszystkich 50 tysięcy ludzi tylko powiedzmy 20-30 tysięcy. Poza tym myślę, że zależy jaka nazwa jest w mailu - jeżeli coś podobnego do twoich no to rzuci się im w oczy i mogą to usunąć. ALE pisało także, że w przypadku kiedy znajdą takich fałszerzy to USUNIĘTE ZOSTANĄ TYLKO FAŁSZYWE KONTA, co jest bardzo ważną kwestią w tej sprawie. No, ale poczekajmy do najbliższego restocku. Mam 260 pkt i od granicy 200 nie robi już fake maili. Mam też chyba z 5 takich normalnych, nie fałszywych.