Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Łatwy zarobek !!! Filesonic / Fileserve - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Łatwy zarobek !!! Filesonic / Fileserve (/Temat-Latwy-zarobek-Filesonic-Fileserve-27423)

Strony: 1 2


Łatwy zarobek !!! Filesonic / Fileserve - zuku - 26-01-2011 15:57

Na początku pragnę poinformować żeby nie patrzeć na ilość postów i datę dołączenia na to forum ponieważ po prostu nie korzystam z niego Tongue

Chcesz zarabiać ponad 5$ na dzień w pierwszym tygodniu zarabiania, ten poradnik jest dla Ciebie!(Metoda ta to remote upload, ale różni się troche od wszystkich innych poradników)

Ja zarabiam na FileSonic.com i FileServe.com łącznie ponad 10-20$/dzień.
Mogę Ci pomóc w koszeniu niezłej kaski Smile

***UWAGA***
Pieniądze leża w internecie !!! Nie czekaj żeby się zmarnowały Smile

ŻEBY ZACZĄĆ ZARABIAĆ MUSISZ ZAINWESTOWAĆ 25zł/9$ (ODROBISZ TO SPOKOJNIE w PIERWSZYM TYGODNIU ZARABIANIA. DZIĘKI MOIM RADOM BĘDZIESZ ZARABIAŁ NA WRZUCANIU, NAWET JEŚLI MASZ WOLNE ŁĄCZE!

Pierwsze co musisz zrobić, to zarejestrować się z tych 2 linków:

FileServe.com
Kod:
Kod:
http://www.fileserve.com/signup.php?reff=JVy4vOhL3uA~

FileSonic.com
Kod:
Kod:
http://www.filesonic.com/referral/1032289

Jeśli masz już konto na jednym z serwerów, to zarejestruj się na drugim.

Po zarejestrowaniu się napisz w tym temacie, że się zarejestrowałeś i wyślij mi swój nick na tych serwerach i numer gg na PW!

Wtedy ja sprawdzam, czy jesteś zarejestrowany, a jeśli jesteś to napiszę do Ciebie na gg i podam Ci najlepsze wskazówki odnośnie zarabiania na uploadowaniu.Między innymi:
- co wrzucać(jakie filmy seriale gry itp Tongue)
- gdzie wrzucać(lista najpopularniejszych warezów PL i zagranicznych)
- i wiele innych przydatnych rzeczy

Wszystkie dodatkowe informacje, reffbacki, dowody zarobków i wypłat na PW

Żeby kosić dużą kaskę, musisz mieć trochę wolnego czasu dziennie - wystarczy 1 -2 godz. No i nie myśl, że jak wrzucisz 10 filmów w jeden dzień to przez tydzień będziesz patrzył jak biją liczniki hajsu. Ważne, aby robić to systematycznie (wystarczy 10-20 postów dziennie)


RE: Łatwy zarobek !!! Filesonic / Fileserve - Driver - 26-01-2011 16:20

jak mozesz daj do siebie gg


RE: Łatwy zarobek !!! Filesonic / Fileserve - dawid327 - 28-01-2011 21:21

może i bym się zarejestrował ale , nie wiem czy warto , biorąc pod uwagę że jest jeszcze kilka innych osób które posiadają ładne wyniki w tym serwisie , także jakbyś mógł przesłać mi jakiś dowód wypłaty to może i bym się zarejestrował.


RE: Łatwy zarobek !!! Filesonic / Fileserve - zuku - 11-02-2011 20:27

Dalej poszukuje chetnych !!!, UWAGA NIE TRZEBA NIC INWESTOWAC ZNALAZLEM CIEKAWY SPOSOB NA ZAROBEK BEZ POTRZEBNYCH INWESTYCJI Smile


RE: Łatwy zarobek !!! Filesonic / Fileserve - maki_ziom - 21-02-2011 12:31

zarejestrowałem sie


RE: Łatwy zarobek !!! Filesonic / Fileserve - masterex2 - 21-02-2011 17:33

Nie polecam wszystkiego co związane z remote upload ponieważ np. darkwarez już zabroniło tego ;x


RE: Łatwy zarobek !!! Filesonic / Fileserve - Dominator - 22-02-2011 10:30

jak to zabronilo ? Daj linka


RE: Łatwy zarobek !!! Filesonic / Fileserve - xPietrek - 22-02-2011 10:48

(22-02-2011 10:30)Dominator napisał(a):  jak to zabronilo ? Daj linka

Jest w Info--> Akcja Stop Remote.
Nie wiem czy mogę dać linka, zaryzykuję: http://darkwarez.pl/forum/info/2920632-akcja-stop-remote.html


RE: Łatwy zarobek !!! Filesonic / Fileserve - lyly33 - 02-01-2012 11:20

Zuku dawaj podpowiedz jak mozesz co jest co bo swiezy chlopak jestem jesli chodzi o upload


RE: Łatwy zarobek !!! Filesonic / Fileserve - Qwik - 02-01-2012 16:42

Temat napisany w styczniu 2011 wiec już się wszystkie metody przedawniły.