Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+----- Wątek: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu (/Temat-BID-LockerzBidHelper-by-Grze-chu-27644)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Grze_chu - 02-04-2011 18:45

Najistotniejsze jest to, że wszystko jest już obmyślane logicznie, teoretycznie dobre zabezpieczenie, nowy sposób na aukcje itp. Teraz tylko wykonanie, czyt. kwestia czasu.

Nie chce podawać żadnych szczegółów bo 'moja konkurencja' też czyta posty w tym temacie, i zdradziło by to pewne techniki i sposoby działania Tongue Nawet ogólnikowo.
Nie chce też podawać terminu zakończenia, nawet przybliżonego, bo nie lubię pracować pod presją czasu.

Musicie mi też zaufać, że taki przestój w aukcjach (w domyśle: niemożność wygrywania moim botem) wyjdzie wszystkim na dobre. Więcej nie chce mi się pisać, bo wchodzi to już w tematykę socjotechnik i filozofii.


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - siampa - 02-04-2011 18:48

No to nie pozostalo nic innego, jak zyczyc Ci powodzenia Wink


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Mateusz5511 - 02-04-2011 18:50

skasowane


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Grze_chu - 02-04-2011 19:12

Obecnie sprzedaje, ale uświadamiam jak wygląda sprawa, więc ktoś kupuje na własną odpowiedzialność, w sumie to tak było od zawsze... nie zalecam zakupu przed aktualizacją, o czym kilka osób się już dowiedziało.

Jeszcze nie wiem jak będzie po wydaniu aktualizacji. Jeśli będzie dużo lepszy niż obecna wersja to cena pójdzie w górę. To jest jeszcze sprawa rozwojowa i wszystko co powiedziałem może się jeszcze diametralnie zmienić. Ale plany są na dosyć wysoki poziom skuteczności Big Grin

Taka anegdotka z komunikatora, z dnia dzisiejszego:

Cytat:[user] Elo ile za tego bota?
[Grze_chu] tak jak pisze w temacie, czyli 20$
[user] O lol.
[user] na forum lepsze sprzedaja za 5$..

Pozdro! Big Grin


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - siampa - 02-04-2011 19:43

No coz... Poki co taka jest prawda, ale kto wie co bedzie jak wydasz nowa wersje?


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - termik - 02-04-2011 21:33

Tylko mało daj tych licencji a wyższą cenę...

Czekam z niecierpliwością, jako stary klient. Restocków nie ma dużo, to chociaż może na aukcjach się coś wygra Smile


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - maciek49 - 03-04-2011 01:11

a te osoby, które kupiły od Ciebie tego bota, to przy aktualizacji będą coś dopłacały ?


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - derdi - 03-04-2011 11:12

(03-04-2011 01:11)maciek49 napisał(a):  a te osoby, które kupiły od Ciebie tego bota, to przy aktualizacji będą coś dopłacały ?

Przeczytaj pierwszą stronę tematu.


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Scoobyx - 03-04-2011 14:52

(02-04-2011 19:12)Grze_chu napisał(a):  Obecnie sprzedaje, ale uświadamiam jak wygląda sprawa, więc ktoś kupuje na własną odpowiedzialność, w sumie to tak było od zawsze... nie zalecam zakupu przed aktualizacją, o czym kilka osób się już dowiedziało.

Jeszcze nie wiem jak będzie po wydaniu aktualizacji. Jeśli będzie dużo lepszy niż obecna wersja to cena pójdzie w górę. To jest jeszcze sprawa rozwojowa i wszystko co powiedziałem może się jeszcze diametralnie zmienić. Ale plany są na dosyć wysoki poziom skuteczności Big Grin

Taka anegdotka z komunikatora, z dnia dzisiejszego:

Cytat:[user] Elo ile za tego bota?
[Grze_chu] tak jak pisze w temacie, czyli 20$
[user] O lol.
[user] na forum lepsze sprzedaja za 5$..

Pozdro! Big Grin

Przecież jak np. kupię przed aktualizacją, to później bd. miał darmową aktualizację i nie ma żadnej różnicy. Mam tylko świadomość, że nie wygram nic do czasu uaktualnienia. Jerk2


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - ipfon - 04-04-2011 11:19

To ja też czekam rozwój wydarzeń Big Grin