Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Czy Lockerz wysyła jeszcze nagrody na Plus expres?? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Czy Lockerz wysyła jeszcze nagrody na Plus expres?? (/Temat-Rozwiazane-Czy-Lockerz-wysyla-jeszcze-nagrody-na-Plus-expres-27665)



[Rozwiązane]Czy Lockerz wysyła jeszcze nagrody na Plus expres?? - Sławek26 - 30-01-2011 12:16

Cześć
zastanawiałem się tak ostatnio czy Lockerz jeszcze wysyła nagrody do firmy Plus expres...ostatnią przesyłkę którą dostałem z grą była oclona i wartość 120zł przekraczała rzeczywista wartość gry i nie przyjąłem przesyłki, czytając na forum jak i szukając informacji w necie trafiłem na rozbieżne zdania na ten temat...jedni piszą ze to nadal działa jak wcześniej a inni że lockerz juz nie wysyła nagród do PE :/
jak to jest naprawde...pytanie jak zawsze kieruje do fachowców zadymiaczy i innych specjalistów od lockerz Smile
pozdro


RE: Czy Lockerz wysyła jeszcze nagrody na Plus expres?? - tomsonFCB - 30-01-2011 12:39

Lockerz zablokowało wysyłanie paczek do pe, w 99% są anulacje.


RE: Czy Lockerz wysyła jeszcze nagrody na Plus expres?? - DDK - 30-01-2011 13:07

Nie mozna na PE zamawiac. Duze szanse anulacji.


RE: Czy Lockerz wysyła jeszcze nagrody na Plus expres?? - Noxis - 30-01-2011 13:32

Czyli teraz standardowo, nadal normalnie z cłem firmą kurierską wybraną przez LOCKERZ?


RE: Czy Lockerz wysyła jeszcze nagrody na Plus expres?? - Sławek26 - 30-01-2011 14:05

dzieki...czyli w tym momencie jedynie brac cos taniego albo paypala...teraz paypal nie bedzie znikał w 5s tylko w 2,5s Smile gdyby nie to zaj... cło vat itp to nikt by nie korzystał z PE czy innych firm a tak to co nam Polakom pozostaje...albo sie w to nie bawic bo ogólnie szanse na nagrody bez programów botów itp są znikome...albo płacić zajefajne cło i vat przeraczajacy w wiekszosci mniejszych wygranych wartosc nagrody...a po 2 co to za nagroda jak trzeba za nią płacić :/ mysle że każdy się z tym zgodzi.
pzdr


[Rozwiązane]Czy Lockerz wysyła jeszcze nagrody na Plus expres?? - Marello - 19-03-2011 11:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.