Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Marcowy restock? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Marcowy restock? (/Temat-Marcowy-restock-2784)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Marcowy restock? - Tech - 05-03-2010 22:26

Od zakończenia ostatniego lutowego restocku nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych konkretnych informacji dotyczących marcowego restocku. Zazwyczaj lockerz ogłaszało takie informacje w niedługim czasie od zamknięcia PTZPlace, a tym razem cisza - jednak nie całkiem. Mianowicie, nie tak dawno na Hallwayu Lockerz wspomniało nam o sklepie, który byłby dostępny 24/7 i zastąpiłby restocki. Jednak ekipa nie podała nam konkretnie kiedy taki system miałby wejść. Mimo to wiele ludzi uznało sprawę od razu za przesądzoną i oczekiwało sklepu już w tym miesiącu.

Dzisiaj do kilku użytkowników został wysłany automatycznie e-mail, w którym można przeczytać kilka odpowiedzi na podstawowe pytania. Znalazło się tam też jedno bardzo ciekawe zagadnienie:

Cytat:-We will be announcing more information about the March redemption and
PTZ expiration very soon. Keep your eyes posted to the Hallway.

Znaczy ono mniej więcej:

Cytat:Już niedługo zaczniemy ogłaszać nowe informacje dotyczące marcowego restocku i wygasania PTZ. Miej oko na Hallway (strona główna)

Tak więc Lockerz chyba rozwiało wątpliwości, choć nie do końca. Nie napisali bowiem wprost czy restock się odbędzie, co dalej pozostawia nas w niepewności.

Jak będzie naprawdę? Przekonamy się zapewne już niedługo.


RE: Marcowy restock? - MAIKEL1946 - 05-03-2010 22:35

czyli to znaczy ze te punkty co mamy nam wyzeruja;/???


RE: Marcowy restock? - Tech - 05-03-2010 22:44

Nie, punkty zerują się rok od ich zdobycia i to nie wszystkie naraz. Zresztą poczekamy, zobaczymy co tam Lockerz napisze (choć nie byłbym złej myśli).


RE: Marcowy restock? - Alexzus - 05-03-2010 23:10

Znowu restocki? o_O i jak do października nie dadzą sklepiku to się mi naprawde wyzeruje Sad Nie mogą już wiecznie oszukiwać.


RE: Marcowy restock? - Zythus - 06-03-2010 13:38

Miejmy nadzieję, że ostatni.
Choć, nazbieram 900 ptz na PSP, to może uda się zamówić Big Grin


RE: Marcowy restock? - Kalis - 06-03-2010 19:34

oooo fajnie bo już myślałem ze już nie będzie Rostock, mój lutowy to restart kompa Big Grin


RE: Marcowy restock? - top-michal - 06-03-2010 19:47

Mogli by już wprowadzić ten sklep 24/7:/


RE: Marcowy restock? - Thadel - 06-03-2010 19:47

A ja się nawet ciesze na restock Tongue


RE: Marcowy restock? - adminek - 06-03-2010 20:03

jak nam wyzeruja ptz to chyba sie .... nie powiem brzydko .. ;/


RE: Marcowy restock? - mozambik1 - 06-03-2010 20:26

Dlaczego mieli by nam wyzerować ptz ?