Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Paypal 25$ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Otrzymane Nagrody Lockerz (/Forum-Otrzymane-Nagrody-Lockerz-7)
+------ Dział: Restock (/Forum-Restock-266)
+------ Wątek: [Zamknięty]Paypal 25$ (/Temat-Zamkniety-Paypal-25-2828)



[Zamknięty]Paypal 25$ - KAKARAPER - 06-03-2010 18:54

Dostalem taka wiadomosc.

Hello,

Congratulations! You Redeemed in the last Redemption for Lockerz PayPal. These will be sent out in within 5-7 days. Please make sure that your Lockerz address is the one associated or listed on your PayPal account. Please be aware of any restrictions that your country has with PayPal. Thank you for being a member of Lockerz.

Your Lockerz Friend,

Jack

Niezabardzo rozkminiam co mi tutaj napisali, jakbyscie mogli przetlumaczyc Smile


RE: Paypal 25$ - Bolt - 06-03-2010 18:57

Mniej więcej o to, że ci gratulują wygrania 25$ na paypala i płatność zrealizują w 5-7dni


RE: Paypal 25$ - krystian__ - 06-03-2010 19:00

z tego co mi sie tutaj wydaje to chodzi o to że gratulują wygrania bona na PayPal na restocku...te twoje wygrane "dólarki" zostaną przesłane w 5-7 dni...piszą jeszcze żebyś sprawdził czy twoje dane z lockerz są zgodne z danymi z PayPal[mail musi być taki sam]dziękują za bycie członkiem lockerz...twój przyjaciel z lockerz JACK...jeśli źle przetłumaczyłem to poprawiać....

EDIT: przepraszam za spamik ale kolega Bolt napisał wiadomość w trakcie pisania swojej wiadomości....


RE: Paypal 25$ - SZAFI - 06-03-2010 19:40

Do tygodnia powinieneś dostać pieniążki Tongue


RE: Paypal 25$ - KAKARAPER - 06-03-2010 20:04

ahh, no to dzieki wielkie Smile No juz jakies korzysci sa :]


[Zamknięty][Zamknięty]Paypal 25$ - Tech - 19-03-2011 10:16

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.