Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Aukcje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Aukcje (/Temat-Rozwiazane-Aukcje-29108)



[Rozwiązane]Aukcje - matiss34 - 27-02-2011 10:16

Witam, widze ze nawet duza liczba osob z tego forum zgarnia rzeczy na aukcji. I tu jets moje pytanie. Jaki jest obecnjie najlepszy program do aukcji, jak licytowac, po porostu co robic zeby wygrac. Mam duzo punktow jesli ktos chce ze mna wspolpracowac ze np on mi wygra nagrode wtedy mozemy sie podzielic. Oferty i odpowiedzi prosze pisac ponizej.


RE: Aukcje - Synkretysta - 27-02-2011 10:21

Wygrywanie aukcji za pomocą wspomagaczy jest niedozwlone. Grozi anulacją nagrody i przepadkiem zużytej ilości PTZ.
Anulacje są coraz częściej...


RE: Aukcje - Coristo - 27-02-2011 10:31

Każdy zamawia ręcznie Wink


RE: Aukcje - DJAd1 - 27-02-2011 12:20

(27-02-2011 10:31)coristo napisał(a):  Każdy zamawia ręcznie Wink

Ta jasne chyba nikt jeszcze nie pamięta jak zaczynał "Wół zapomniał jak cielem był" -.- Do tematu : Kolego wszyscy co grają na aukcjach mają skrypty albo boty poszukaj w google więcej info na własną rękę Smile


RE: Aukcje - siampa - 27-02-2011 12:21

Nawet jak masz bota to jest ciezko na aukcjach Wink Ja mam LBH Grzecha i VPSa w USA i jeszcze nic nie wylicytowalem.


RE: Aukcje - Daminn - 27-02-2011 13:32

Bez niskiego pingu za dużo botem nie zdziałasz.


RE: Aukcje - Polak123 - 27-02-2011 16:22

Bot był do sprzedania na forum ale już go nie ma.

I tak większości nagród to anulacje.


[Rozwiązane]Aukcje - Marello - 19-03-2011 11:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.