Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
5X REDEMTPION - Sprawdź, kiedy założyłeś konto Lockerz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: 5X REDEMTPION - Sprawdź, kiedy założyłeś konto Lockerz (/Temat-5X-REDEMTPION-Sprawdz-kiedy-zalozyles-konto-Lockerz-29948)



5X REDEMTPION - Sprawdź, kiedy założyłeś konto Lockerz - ketrab - 10-03-2011 15:35

W związku z licznymi, powtarzającymi się w nieskończoność pytaniami typu - "jak sprawdzić, kiedy założyłem konto...", postanowiłem założyć temat i pomóc wam w opanowaniu tej niezwykle skomplikowanej rzeczy:idea:

Sposób 1:

1. Wejdź na stronę Lockerz - http://lockerz.com
2. Następnie udaj się do zakładki Dailies - http://www.lockerz.com/dailies
3. W kalendarzyku po prawej stronie naciskaj wstecz kolejne miesiące aż do pierwszego Dailies, na które odpowiedziałeś. (kolor żółty=dailies zaliczone, kolor czerwony=niezaliczone, nieodpowiedziane)
4. I to już wszystko;-)

Sposób 2:

1. Wejdź w swoją skrzynkę mailową
2. Odszukaj maila z zaproszeniem do Lockerz (xxx has invited you...)
3. Spójrz na datę otrzymania maila - prawdopodobnie będzie to twoja data dołączenia do społeczności Lockerz.
4. I to już wszystko ;-)

I jeszcze w ramach przypomnienia

Redemption 1 - Użytkownicy którzy dołączyli do Lockerz przed 1 Sierpnia, 2009
Redemption 2 - Użytkownicy którzy dołączyli do Lockerz przed 1 Grudnia, 2009
Redemption 3 - Użytkownicy którzy dołączyli do Lockerz przed 1 Sierpnia , 2010
Redemption 4 – Osoby które nic nie zamówiły w restockach X5 i dołączyły do Lockerz przed 7 Marca, 2011
Redemption 5 – Osoby które nigdy nie zamówiły nagrody na PtzPlace (Restocku) i dołączyły przed 7 Marca, 2011

(za lockerzlist.pl)


RE: 5X REDEMTPION - Sprawdź, kiedy założyłeś konto Lockerz - DJAd1 - 10-03-2011 16:00

(10-03-2011 15:35)ketrab napisał(a):  (kolor żółty=dailies zaliczone, kolor czerwony=niezaliczone, nieodpowiedziane)

A kolor biały ?Jerk


RE: 5X REDEMTPION - Sprawdź, kiedy założyłeś konto Lockerz - cinexik - 10-03-2011 16:01

Restock nr 3 , tylko ze mam bana na tym koncie, ale cóż, wezmę udzial, może potwierdza Big Grin
A takto to restock nr 5.


(10-03-2011 16:00)DJAd1 napisał(a):  
(10-03-2011 15:35)ketrab napisał(a):  (kolor żółty=dailies zaliczone, kolor czerwony=niezaliczone, nieodpowiedziane)

A kolor biały ?Jerk

biały to znaczy, że wtedy nie było dailes bo wtedy nie miałeś konta.
czyli gdzie są białe, znaczy ze nie miales konta i sprawdz pierwsze czerwone/zolte, wtedy dzien zalozenia konta jest.


RE: 5X REDEMTPION - Sprawdź, kiedy założyłeś konto Lockerz - ketrab - 10-03-2011 17:06

Nie. Białe jest wtedy, gdy nie było dailies, a takie dni też bywały.


RE: 5X REDEMTPION - Sprawdź, kiedy założyłeś konto Lockerz - Scoobyx - 10-03-2011 22:35

To jak wkońcu? Kiedy jest białe?


RE: 5X REDEMTPION - Sprawdź, kiedy założyłeś konto Lockerz - DJAd1 - 10-03-2011 22:52

No jest napisane Białe jest wtedy kiedy w jakimś dniu/tygodniu nie było DAILIES ( zdażało się nawet 2 tyg.)


RE: 5X REDEMTPION - Sprawdź, kiedy założyłeś konto Lockerz - top-michal - 11-03-2011 09:34

Lol skoro Dailes czerwone jest niezaliczone to czemu mam same czerwone i czasami żółte skoro odpowiadam codziennie?


RE: 5X REDEMTPION - Sprawdź, kiedy założyłeś konto Lockerz - tomko111 - 11-03-2011 10:37

Bo w pewnych miesiącach mieli błąd i chociaż zaliczało punkty, to kolor nie zmieniał się na żółty.


RE: 5X REDEMTPION - Sprawdź, kiedy założyłeś konto Lockerz - dawid327 - 12-03-2011 14:12

Konto mam założone w maju 2009 . Na ile restocków mogę liczyć i kiedy się one będa ? I czy ceny za nagrody będą takie same na restocku jak teraz są na stronie ? . Sorry za te pytanie ale dałem sobie spokój z Lockerz na około rok , a i nic jeszcze nie zamówiłem :/