Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]eBay - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]eBay (/Temat-Rozwiazane-eBay-29958)



[Rozwiązane]eBay - matiss34 - 10-03-2011 17:48

Siemka, mam w pe nawigacje i chcialbym ja sprzedac na eBay'u tylko jak wczoraj tam wystawialem to tzreba konto zweryfikowac a oni by dzwonili itp. Konto zrobilem na ebay.com (amerykanskim, nei polskim) i dane dalem PE. co zrobic zeby anwigacje spzredac be ztej weryfikacji

Niepotrzebne posty = "-"


RE: eBay - Xanthi - 10-03-2011 17:50

Nie wystawisz bez weryfikacji... Wink ktoś inny niech Ci wystawi kto ma konto na ebay'u Wink


RE: eBay - matiss34 - 10-03-2011 17:51

A co jesli bym zorbil konto an eBay Polska? to by do mnei zadzwonili z Polski? Jaki jest najlepszy sposob


RE: eBay - DonHoracy - 10-03-2011 17:54

Zrób konto na polskim ebayu i poddaj się weryfikacji. Konto można używać na wszystkich ebayach z innych krajów. Maile będą do Ciebie przychodzić po polsku i nie będziesz miał z tym problemów.


RE: eBay - Xanthi - 10-03-2011 17:54

nie musisz robić konta... Ja robiłem na polskim ebay i mogłem sie zalogować na amerykański... najprościej jest chyba przez kartę zweryfikować Wink A jak nie to telefonem... pocztą idzie kilka dni list z kodem Wink


RE: eBay - matiss34 - 10-03-2011 17:55

DonHoracy a jak bedzie ze spzredaza? Moj pzredmiot zobaczy anwet amerykanin? Czy tylko Polacy?


RE: eBay - pitfromhell - 10-03-2011 18:23

Zobaczą wszyscy użytkownicy eBay, nie ważne jaki kraj.


[Rozwiązane]eBay - Marello - 19-03-2011 11:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.