Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytania EXP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pytania EXP (/Temat-Pytania-EXP-3013)

Strony: 1 2


Pytania EXP - Davids69 - 10-03-2010 14:58

Ludzie jak nie umiecie rozwiązać prostych zagadek z Qday to w ogóle się w to nie bawcie. Bo to trochę denerwujące jest. Ktoś siedzi rozwiązuje sobie to sudoku(dodam że to pytanie jest banalne:dodgySmile a ktoś inny sobie wejdzie i przeczyta odpowiedz bo ktoś chciał przyszpanować że rozwiazał i napisze na forum odp. Proszę moderatorów forum o szybkie usuwanie odowiedzi jeżeli by się pojawiłyWink


RE: Pytania EXP - Tech - 10-03-2010 15:29

Cytat:Na prośbę zespołu portalu Qday zdecydowaliśmy się przestrzegać punktu 1.4 z oficjalnego forum naszych partnerów:

1.4 Obowiązuje całkowity zakaz podawania odpowiedzi na zadania EXP (rebusy itp.).

Na każdego założyciela tematu z rozwiązanym rebusem będziemy nakładać warny ,a w skrajnych przypadkach BANY.

Wszystkie tematy z dotychczasowymi rozwiązaniami zadań z zakładki EXP zostały zamknięte.

Regulamin jest, odpowiedzi nie ma, tak, że nie rozumiem o co ci chodzi?

PS. Zobaczymy jak ty nie będziesz znał odpowiedzi, to czy też będzie ci przeszkadzało podpowiadanie Wink


RE: Pytania EXP - szulakaluble - 10-03-2010 16:30

Ja rozwiazalem to w 15 min i to na kartce...nie mowiac ze pozniej zobaczylem ze w necie komp rozwiaze to za nas..ale i tak najpierw zrobiłbym to na kartce bo bardzo lubie sudoku:> A co do opowiedzi to ja w tym nie widze nic złego bo ktos moze rozwiazał a nie jest pewien i po co marnowac szanse? mozna sie spytac czy liczba X jest prawidlowa i mozna udzielic odp ze nie bez podawania.


RE: Pytania EXP - Davids69 - 10-03-2010 19:58

Tech może nie zauważasz bo jesteś słabo online. Ja widuje tu na forum odpowiedzi lecz wspaniały admin kasuje jeHuh


RE: Pytania EXP - Paviano - 10-03-2010 20:52

To jak? Odpowiedzi będą na forum? Big Grin


RE: Pytania EXP - Davids69 - 10-03-2010 20:53

Nie bedzie:@


RE: Pytania EXP - Paviano - 10-03-2010 20:58

:/ Szkoda.


RE: Pytania EXP - MareKSG - 10-03-2010 21:42

W tym sudoku to akurat w ogóle nie wiedziałem ocb bo takim g**** się nie interesuje ;P Mam nadzieję że kolejne pytania będą bardziej interesujące, trzeba będzie się wysilić Wink


RE: Pytania EXP - Davids69 - 10-03-2010 21:50

Poczytaj w google jak sie sudoku rozwiązuje. Po głębszej analizie zauważyłem że jeżeli ktoś nie wie co to sudoku to nie rozwiąże tego napewno. Wiec mozna by bylo zrobic ten jedyny wyjatek i cos wykminic. jakas podpowiedz albo te sprawy


RE: Pytania EXP - Tutti Frutti - 10-03-2010 22:56

Jeju jak mozna nie kminic sudoku no ludzie bez jaj ! Te zadania sa genialne trzeba pomyslec i to w tym jest fajne Smile
Tutaj daje linka jesli ktos nie wie nic o sudoku i nie wie jak rozwiazuje sie http://pl.wikipedia.org/wiki/Sudoku