Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[NOWY SPOSÓB] Jak oglądać niedziałające filmiki w PLAY - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: [NOWY SPOSÓB] Jak oglądać niedziałające filmiki w PLAY (/Temat-NOWY-SPOSOB-Jak-ogladac-niedzialajace-filmiki-w-PLAY-3053)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


[NOWY SPOSÓB] Jak oglądać niedziałające filmiki w PLAY - DonHoracy - 10-03-2010 22:54

Witam. Zrobiłem krótkie video jak oglądać filmiki, które nie chcą chodzić na lockerz. Napisali na hallwayu że filmy nie są na ich serwerach i są przeznaczone wyłącznie dla USA dlatego jest bardzo łatwy sposób jak to obejść Smile
Zrobiłem filmik bo wychodzi szybciej niż 20 screenów i 2000 tysiące znaków Wink No i dla NeoKids najłatwiejsza forma przekazu (chociaż niektórym nawet to nie pomoże)

[my-youtube width=853 height=505]http://www.youtube.com/watch?v=6hXqfLgYihA[/my-youtube]


Ja wybrałem akurat serwer na którym wyskakują reklamy ale to raczej nie przeszkadza przy oglądaniu. Na filmiku zacina trochę przy oglądaniu ponieważ program którym nagrywałem nie radzi sobie dobrze z flashem.
Btw. Widząc jak to forum lubi gracjana dałem jego chyba ulubioną nutę Wink
To jest akurat jedno z kont na które się loguję dlatego nie ma z-listera a tym bardziej na górze jest damskie imię Wink

Zaprzeczę również tym, którzy mówią że dzięki temu sposobowi USA będzie miało za nas punkty. Tak jak każdy przeczytał hallwaya reszta świata (czyli my) do ogólnego rankingu o restock dostanie tyle samo punktów co zarobi USA za oglądanie niedziałających filmików. Nikt nic nie straci/zyska a my będziemy mieli PTZ za filmiki Big Grin Zależy na jakiej zasadzie lockerz sprawdza narodowość danego użytkownika. Jeżeli przez pole w ustawieniach to nabijamy sobie 2x punkty więcej bo: mamy punkty za obejrzenie filmików (do rangingu USA vs Reszta świata) a dodatkowo dostajemy punkty od lockerz jako rekompensatę za to, że nie możemy obejrzeć niektórych filmików (które i tak oglądamy dzięki temu poradnikowi Big Grin ).


Za to bana nie można dostać. Jest to równoznaczne jak byśmy weszli na lockerz np. u kolegi.
Ja tym sposobem wchodziłem na lockerz ok. 2tygodnie bo normalnie nie chciała mi się ładować strona (podobny problem miało 1/4 lockerz w okresie przedświątecznym)


_____________________________________________________________________
Aktualizacja:



Firefox:
[my-youtube width=853 height=505]http://www.youtube.com/watch?v=mfr_b8mY9mM[/my-youtube]


Google Chrome:
[my-youtube width=853 height=505]http://www.youtube.com/watch?v=InL3VVfeKls[/my-youtube]


Internet Esplorer:
[my-youtube width=853 height=505]http://www.youtube.com/watch?v=oMjexLvM2vE[/my-youtube]



Aby nie było tekstów typu "było" itp. filmik mojego autorstwa, ip proxy pożyczone od MateX ponieważ nie dam tego, którego używam żeby znowu przez natłok ludzi lockerz go nie zablokowało.
Równie dobrze możecie użyć swojego serwera proxy (na googlach jest tego cała masa tylko trzeba troszeczkę poszukać żeby znaleźć dobrze działające).
Miałem wstawić inny sposób ale tak jak pisałem wyżej nie zrobię tego, ponieważ znowu będzie 100 wejść na minute na lockerz i zablokują serwer.
IP użyte w poradniku do końca dnia prawdopodobnie przestanie działać ponieważ jak sposób się rozejdzie to zacznie wchodzić coraz więcej osób na minute i zostanie ono zablokowane przez lockerz tak jak serwery VNC (sposób pierwszy).



Pomogłem? To daj reputa! (ten mały plus po prawej stronie)


Z racji tego że kur*y z konkurencji już pod***rdoliły ten poradnik napiszę to dla NeoKidsów, którzy nie potrafią uszanować czyjejś pracy: Zabrania się przerzucania tego poradnika!
Możecie im zawdzięczać problemy z wejściem na lockerz przez ten program, ponieważ przez ich gów**ane forum powchodziło NeoKidsów i lockerz poblokowało te serwery.



RE: Jak oglądać niedziałające filmiki w PLAY - BoneR - 10-03-2010 23:10

dobre ale to jest dla napalonych Wink ja sobie spokojnie poczekam aż lockerz naprawi błąd chyba że nie naprawi wtedy skorzystam Reput dla ciebie


RE: Jak oglądać niedziałające filmiki w PLAY - DonHoracy - 10-03-2010 23:13

Lockerz tego nie naprawi. Napisali że to nie z ich winy i nic na to nie poradzą bo filmy znajdują się na zewnętrznych serwerach (nienależących do nich) i właściciel ma prawa autorskie do filmów i nie życzy sobie żeby ludzie spoza USA oglądali filmy.


RE: Jak oglądać niedziałające filmiki w PLAY - SZAFI - 10-03-2010 23:13

Wielkie dzieki reputek leci Tongue


RE: Jak oglądać niedziałające filmiki w PLAY - MyBijacz - 10-03-2010 23:15

Typie, ja nawet nie wiem co wpisujesz w te googley Więc jak mam oglądać filmy czy w ogóle pobrać to co ty jeżeli nie wiem co to jest...



A już znalazłem Big Grin Metoda prób i błędów i jest Tongue


RE: Jak oglądać niedziałające filmiki w PLAY - MotorniczyTramwaju - 10-03-2010 23:17

No nie no nie, coś wyśmienitego! P L U S zasłużony. Wielkie dzięki! Polak potrafi ;d


RE: Jak oglądać niedziałające filmiki w PLAY - DonHoracy - 10-03-2010 23:17

Ty masz coś z oczami? Wszystko na filmiku widać co wpisuje, co pobieram i co instaluje. Zachowaj dla siebie takie głupie komentarze.


RE: Jak oglądać niedziałające filmiki w PLAY - MyBijacz - 10-03-2010 23:27

Nie są głupie, problemów z oczami nie mam. Jak dla mnie to tam gówno widać. Widzę wyraźnie tylko i wyłącznie "free vp..".


RE: Jak oglądać niedziałające filmiki w PLAY - DonHoracy - 10-03-2010 23:29

Bo może sobie filmik powiększ? Jak nie wiesz jak to zrobić to podpowiem, klikasz w filmik...


RE: Jak oglądać niedziałające filmiki w PLAY - MyBijacz - 10-03-2010 23:34

Już się tak nie wymądrzaj bo cie szkoda słuchać. Powiększałem ciulu i to samo, nie mam 5 lat...
NIe mam zamiaru się tu z tobą kłócić.
Peace