Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Pytanko - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Pytanko (/Temat-Rozwiazane-Pytanko-3068)



[Rozwiązane]Pytanko - stachura - 11-03-2010 16:21

Witajcie mam takie pytanko a mianowicie czy jeśli np. w internecie wyszukuje sobie adresy email na blogach młodzieżowych i wpisze je poprostu na stronie lockerz.com i wyśle do nich zaproszenia to czy za takie coś można dostać bana?


RE: Pytanko - krystian__ - 11-03-2010 16:24

jeśli dobrze zrozumiałem treść pytania to oczywiście NIE można dostać bana...przecież na tym polega zapraszanie znajomych...trzeba wpisać mail....


RE: Pytanko - stachura - 11-03-2010 16:26

No tak tylko właśnie chodzi mi mniejwięcej o to, że robię to bez wiedzy posiadaczy tych adresów tzn. można tam podawać dowolną ilość adresów bez żadnych konsekwencji?


RE: Pytanko - oskar2222 - 11-03-2010 16:37

TAK tylko zeby ludzie te zaproszenia przyjmowali Big Grin


RE: Pytanko - stachura - 11-03-2010 16:42

Ale niestety są limity dzienne Sad ale dzięki za pomoc Big Grin

PS. a wie ktoś ile wynosi limit dzienny?


RE: Pytanko - krystian__ - 11-03-2010 16:46

nie ma czegoś takiego jak limit dzienny....chyba że jestem nie na bieżącą....mimo wszystko obstaje przy tym że ich nie ma...a może jakiś bug/błąd w stronce...spróbuj odświeżyć i spróbować jeszcze raz wysłać itp.Smile


RE: Pytanko - stachura - 11-03-2010 16:48

Exceeded maximum invitations per day limit.

Eh policzyłem i jest limit 20 zaproszeń dziennie SadSad


RE: Pytanko - oskar2222 - 11-03-2010 16:50

jest limit widac ze krystian_ nie jestes w temacie Big Grin


RE: Pytanko - krystian__ - 11-03-2010 16:53

a to pewnie tak...jakoś dawno ludzi nie zapraszałem bo zlist wbity:)hehe...dobrze wiedzieć....człowiek uczy się całe życie...no nic...nie ma co zaśmiecać tematu...mój błąd...


[Rozwiązane][Rozwiązane]Pytanko - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.