Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Za ile ptz konsola wii? Rostock?? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Za ile ptz konsola wii? Rostock?? (/Temat-Rozwiazane-Za-ile-ptz-konsola-wii-Rostock-3281)



[Rozwiązane]Za ile ptz konsola wii? Rostock?? - podobnoja - 15-03-2010 10:29

Chciałem sie dowiedzieć czy 250 tak jak jest napisane na stronie wystarczy na "kupno" czy muszę mieć więcej na coś???

I czy za rostock trzeba płacić wpisowe?? Bo gdzies czytalem i nie wiem czy to prawda...

dziekuje za odp


RE: Za ile ptz konsola wii? Rostock?? - WalkmaN - 15-03-2010 12:31

Wii kosztuje 250ptz, za restock nic nie placisz Tongue


RE: Za ile ptz konsola wii? Rostock?? - Daminn - 15-03-2010 14:10

Cytat:czy muszę mieć więcej na coś???
Nie musisz, płacisz tylko za przedmiot. Reszta jw.


RE: Za ile ptz konsola wii? Rostock?? - marcln - 15-03-2010 15:32

przygotuj sobie kasę na cło Smile i licz się z tym ze do WII musisz kupić zasilacz na 230 a nie 120 jaki jest tam w standardzie Smile


RE: Za ile ptz konsola wii? Rostock?? - arczyyy - 15-03-2010 18:31

hmmm a jak to jest z ta koszulka ? oni wysylaja ja sami ? automatycznie ? jak uzbieram 20 znajmomych ?


RE: Za ile ptz konsola wii? Rostock?? - Kilol - 15-03-2010 18:34

Przyślą ci e-maila, że wysłali ci koszulkę.


[Rozwiązane][Rozwiązane]Za ile ptz konsola wii? Rostock?? - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.