Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mejl do Kejti - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: Mejl do Kejti (/Temat-Mejl-do-Kejti-33239)



Mejl do Kejti - Morfit - 14-03-2011 14:32

Joł Kejti. Ty słuchaj - 19.02 na powtórkowym resie wygrałem Ps3 160GB i następnego dnia poprosiłem Cię o potwierdzenie ;Dodgy Napisałaś, że w ciągu 2 tygodni przyjdą nasze potwierdzenia. 4 marca dostałem maila od UPS z etykietą PS3. Niestety Sony i LG się na siebie wkurwiło. Europejscy celnicy mieli nakaz zabierania Ps3 160GB więc napisałem do Ciebie i do supportu z prośbą o refundację. Ty odpisałaś mi że nie możesz dać mi refundacji, a Support że dostanę refundację w ciągu 5-7 dni. Co w końcu dostanę ? Paczkę, refundację, czy gówno ?

Nara


RE: Mejl do Kejti - Zythus - 14-03-2011 14:35

Package, refund or shit?

Ostatnie zdanie specjalnie dla Ciebie przetłumaczę Smile


RE: Mejl do Kejti - Morgoth2 - 14-03-2011 14:36

CZekaj cierpliwie... może dostaniesz to i to, ale im o tym nie przypominajjuz Tongue


RE: Mejl do Kejti - tomko111 - 14-03-2011 15:50

Może trochę kultury? Nie piszesz do koleżanki, ona mogłaby być Twoją matką. ;P


RE: Mejl do Kejti - Morfit - 14-03-2011 15:54

Ona jakoś nie miała w stosunku do mnie żadnej kultury przy ostatnim mailu więc się odwdzięczam. Przy okazji - jeśli nie masz zamiaru mi pomóc to nie odpisuj...


RE: Mejl do Kejti - tomko111 - 14-03-2011 15:55

Jak chcesz mogę ci dosłownie przetłumaczyć tego maila, tylko potem nie zdziw się jak otrzymasz bana, albo coś.
To co? Tłumaczyć? Smile


RE: Mejl do Kejti - Morfit - 14-03-2011 15:57

Tak, poproszę. Z góry dziękuję.


RE: Mejl do Kejti - tomko111 - 14-03-2011 16:04

Yo Kathy,
Listen to me - on 19th of February 2011 (it was revision of redemption), I won PS3 160 GB and next day I asked you for confirmation. You wrote that our confirmations will be sent within 2 weeks. On 4th of March 2011 I received an e-mail from UPS with label of PS3. Unfortunately, Sony and LG burned their ass. European customs officers had warrant to take PS3 160 GB, so I wrote to you and support about refund. You responded that you can't give me a refund, but support answered me that I will receive refund within 5-7 days. At last, what will I receive? Package, refund or shit?
Cheers.