Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]oszust pawelok - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: [Rozwiązane]oszust pawelok (/Temat-Rozwiazane-oszust-pawelok-34598)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]oszust pawelok - Baleron333 - 04-04-2011 16:31

Witam wszystkich, proszę pomoc
Pisałem do użytkownika pawelok z numeru gg innego niż podaje na forum ( a mam ich 2) i utaliliśmy aukcje na allegro i się wymieniliśmy.(kasa on mi na konto ja mu na pp)i wszystko przebiegło ok
Ostatnio pisze do mnie gośc na drugi numer nieznany, i mówi że ma nick mateusz171... myślę ok, jeszcze mówi że pierwszy wyśle kase , to ok wysłał mi screena z przelewu, i zamazał swoje dane więc o nie poprosiłem .Podał imię nazwisko adres.... Jak się później okazało ten przelew mógł anulować i tak zrobił i 1grosza mi przelał, a nazwa, adres, okazała się taka sama jak na allegro z tym co robiłem (ulica jedynie była inna ale na pewno ta z allegro jest prawidłowa) , on na pewno tego nie wiedział i dzisiaj mieliśmy się wymienić.

Co mam zrobić na gg ni odpisuje na forum również ? Tu chodzi o 100 zł


RE: oszust pawelok - jaaanek1 - 04-04-2011 16:44

jak masz blisko do niego to jedz i mu wpierd** Smile


RE: oszust pawelok - Baleron333 - 04-04-2011 17:42

(04-04-2011 16:44)jaaanek1 napisał(a):  jak masz blisko do niego to jedz i mu wpierd** Smile

ale nie mam


RE: oszust pawelok - Lubelak - 04-04-2011 18:49

Konto jakie ?
Jak lockerz to gówno mu zrobisz


RE: oszust pawelok - Seth Neviel - 05-04-2011 06:35

(04-04-2011 18:49)Lubelak napisał(a):  Konto jakie ?
Jak lockerz to gówno mu zrobisz

Najpierw poczytaj, potem pisz.

@topic
W tym wypadku zgłoś spór na allegro oraz jeśli możesz to spróbuj się z nim dogadac, najlepiej trochę go postraszyc że jeśli nie otrzymasz tych pieniędzy sprawa potoczy się inaczej..


RE: oszust pawelok - Baleron333 - 05-04-2011 11:42

na allegro przebiueglo wszystko pomyslenie dopiero na drugim koncie jak nie chcial przez allegro mnie oszukal i jeszcze pisze do mnie ze to ja go oszukalem.....


RE: oszust pawelok - DDK - 05-04-2011 11:58

Zgłoś na Policję Smile


RE: oszust pawelok - Morfit - 05-04-2011 12:24

Niekoniecznie na policję. Na początek napisz temu Panu, że jeżeli nie zwróci pieniędzy, to napiszesz do Allegro. Jeśli nic nie poskutkuje napisz maila do Allegro i wytłumacz im wszystko tak jak nam. Mnie też oszukali wczoraj, ale na 999zł. Allegro załatwi sprawę tak, że ten Pan przez dość długi czas nie będzie miał kontaktu ze światem.


RE: oszust pawelok - JKMD - 05-04-2011 16:36

"Proofs or GTFO"
Cos wiecej? Tez moge napisac
O A MORFIT MI UKRADL 68376313313ZL O JEZU!!!!!! DOWODOW NIE MAM ALE TO ON NA 100%


RE: oszust pawelok - Morfit - 05-04-2011 16:47

@Up : Ciekawe jak ukradłem Ci te Twoje "68376313313 PLN" ? Polecam Ci leczenie psychiatryczne, ewentualnie bardzo silne leki, gdyż odnoszę wrażenie że występują u Ciebie nienormalne syndromy różnych chorób.

Btw. Mogę się założyć o hmm ... konto Zlist, 111k PTZ że użytkownik wyżej to oszust "Pawelok".