Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Brak możliwości oglądania filmów w play - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Brak możliwości oglądania filmów w play (/Temat-Brak-mozliwosci-ogladania-filmow-w-play-3470)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Brak możliwości oglądania filmów w play - P1T3RR0 - 18-03-2010 22:01

Mi też filmy nie działają. I niestety podejrzewam, że to celowe zagranie ze strony lockerz, ponieważ osoba którą znam mieszkająca w stanach mogła obejrzeć te filmiki które dla mnie były unavailable (niedostępne)...
Być może dlatego, że nie możemy oglądać tych filmików, Stany doganiają "resztę świata"...

W tej chwili się tym nie przejmuję, bo jeśli ceny będą 4x wyższe to i tak n najbliższym restocku żadnej konkretnej rzeczy nie wyrwę, ale mam nadzieję, że ta sprawa jest przejściowa i minie jak już Stany wygrają...


RE: Brak możliwości oglądania filmów w play - Zythus - 18-03-2010 22:13

No cóż, mówi się trudno Smile Nic nie poradzicie... i tak wygrywamy march radness Smile Dzisiaj nowe wyniki, zobaczymy, ile jest teraz Big Grin


RE: Brak możliwości oglądania filmów w play - mik_26 - 18-03-2010 22:32

tak jest, nie ma ci się spinać niepotrzebnie Wink
i tak prowadzimy


RE: Brak możliwości oglądania filmów w play - lysy88 - 18-03-2010 22:39

pewnie przez to proxy głupie ;p


RE: Brak możliwości oglądania filmów w play - P1T3RR0 - 18-03-2010 23:15

(18-03-2010 22:13)Zythus napisał(a):  No cóż, mówi się trudno Smile Nic nie poradzicie... i tak wygrywamy march radness Smile Dzisiaj nowe wyniki, zobaczymy, ile jest teraz Big Grin

Wyniki są, ale cóż z tego skoro filmik jest unavailable :-)


RE: Brak możliwości oglądania filmów w play - Mlody666 - 19-03-2010 07:46

A zwrócił ktoś uwage na ostatni akapit maila który przysyła Lockerz po wysłaniu im pytania?
"-If you can't watch videos in PLAY or are not getting PTZ from PLAY,
clear your cache and exit your browser. Lockerz currently DOES NOT
support Google Chrome, so you may need to use a new browser for PLAY.
Also, make sure you have the most updated Flash player installed."

Sprawdze w domu jak sprawa wygląda bo w pracy moga mi nie chodzic z uwagi na brak możliwości instalowania czegokolwiek a w szczególności nowej wersji flashplayera.


RE: Brak możliwości oglądania filmów w play - Ivanesko - 19-03-2010 08:06

No i tu Cie kolego zaskoczę. Kilka dni po tym jak się zarejestrowałem na lockerz dostałem takiego maila nie wiadomo po co ;/.
No cóż próbowałem ten sposób zastosować i nic ;/. Czyściłem cache CCclenerem , ashampo i w ustawieniach firefoxa i dalej nic . Próbowałem przez opere nawet odtwarzać i lipa ;/. Oni chyba to specjalnie robią by USA nadgoniło....


RE: Brak możliwości oglądania filmów w play - picio - 19-03-2010 08:10

(18-03-2010 13:34)Bolt napisał(a):  kliknij ALL i zobacz najnowsze, na pewno się nie uruchomią Smile

Tylko że nie działa oto SadSadSadSadSadSadSad

żaden ani ten starszy ani nowszy


a z czego masz neta ?????


RE: Brak możliwości oglądania filmów w play - Ivanesko - 19-03-2010 08:12

Netia i mam zmienne ip ale to też nic nie daje ;/ a z 20 ptz bym zarobił jak nie więcej ;/


RE: Brak możliwości oglądania filmów w play - cezar_baron - 19-03-2010 09:23

lol, mi tez nie działają od wczorajszego wieczora...:/

cholera jasna, pierwsze "króliczki", a teraz reszta:/