Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szybkie Hotkey'e - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: Szybkie Hotkey'e (/Temat-Szybkie-Hotkey-e-3548)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Szybkie Hotkey'e - kamilklw - 18-04-2010 15:16

plusik leci bo programik ułatwia codzienne logowanie


RE: Szybkie Hotkey'e - Danio - 18-04-2010 16:05

(16-04-2010 08:40)wesolutki napisał(a):  W 7 musisz kliknąć prawym i dać: Uruchom jako Administrator i wtedy będzie instalować.Smile

Pomogłem? +Tongue

+ leci


RE: Szybkie Hotkey'e - wesolutki - 18-04-2010 18:16

Sam czekałem bardzo długo na reupa, nie doczekałem się a znalezienie tego w necie nie jest łatwe. Udało się więc zapraszam do pobierania:

http://freakshare.net/files/fdz0j46z/MFK.rar.html


RE: Szybkie Hotkey'e - Silek - 18-04-2010 20:46

Nie jest łatwe. Prosze Cie Smile Wpisujesz w google i od razu to masz Smile A klucz masz w postach, więc na dobrą sprawe nie musiałeś nic tutaj z tego tematu ściągać.


RE: Szybkie Hotkey'e - wesolutki - 18-04-2010 20:50

(18-04-2010 20:46)Silek napisał(a):  Nie jest łatwe. Prosze Cie Smile Wpisujesz w google i od razu to masz Smile A klucz masz w postach, więc na dobrą sprawe nie musiałeś nic tutaj z tego tematu ściągać.

To dlaczego nie wkleisz tutaj linku?


RE: Szybkie Hotkey'e - Silek - 18-04-2010 23:10

Bo wiem, że nawet dziecko potrafi skorzystać poprawnie z google. Masz tu pierwszy lepszy link :

http://www.brothersoft.com/my-function-keys-813.html

Kopiuje z któregoś postu, żeby nikt szukać nie musiał.

Login : Team ElilA
Key : 920-16332


RE: Szybkie Hotkey'e - wesolutki - 19-04-2010 11:03

A pod jaką frazą szukałeś i gdzie te posty z kluczem niby?


RE: Szybkie Hotkey'e - Silek - 19-04-2010 12:23

Ty chyba sobie ze mnie żartujesz w tym momencie, tak ? Co masz w pierwszym poście ? Otóż pędze z odpowiedzią - screeny. A jaki program tam sie znajduje ? My Function Keys. Tadaaaaa. Wystarczy wpisać w google i znajdziesz to w mig. Ciężkie prawda ?
Druga rzecz - key z loginem jest w którymś poście. Wiele ich tutaj w tym temacie nie ma. Zafundować okularki ?

Swoją drogą coś sie tak uczepił ? Dałem Ci pod nos link z keyem a Ty dalej swoje.


RE: Szybkie Hotkey'e - wesolutki - 19-04-2010 18:05

Uczepiłem, bo nie lubię cwaniactwa. Bardzo dużo ludzi pisało o reupa tego programu więc skoro byłby aż tak prosty do znalezienia w necie, każdy na własną rękę by ściągał.

Za okularki dziękuję, noszę soczewki.
Owszem dałeś link ale znaleźć program z serialem jest trudno, a ty podałeś czysty program.
Jedyny błąd do którego się przyznam to, to że nie zauważyłem w temacie posta z kluczem i dlatego napisałem, że nie jest łatwo znaleźć program w googlach (z kluczem).


RE: Szybkie Hotkey'e - Silek - 19-04-2010 18:19

Otóż mylnie mnie oceniasz. Nie jestem cwaniakiem i też nie zachowuje sie tutaj jak jakiś cwaniak z podwórka. Jeśli poczułeś sie przez to urażony to przepraszam. Ja tylko próbuje walczyć o swoje zdanie Smile I dobrze, że dałeś reupa. Fajnie jak ktoś komuś pomaga. Pomyślałem, że pomoge tym, że będą mieli link bezpośredni do ftp niż czekali na swój slot w innych serwisach upających pliki.

Podałem na początku informację, żeby se to ściągnieli z google a kllucz poszukali w postach. Myśle, że jasno sie wtedy wyraziłem. Potem podałem link do czystego programu, ale dołączyłem już klucz żeby już nikt nie musiał go szukać w tym temacie prawda. Chciałem tylko pomóc i myśle, że zrobiłem to najlepiej jak umiałem. Od reszty już zalezy czy im sie to przyda czy też nie.

I przyznam Ci racje - ciężko znaleść klucz do tego programu. Sam chciałem znaleśc inny, ale nadaremno.

Ja już chyba skończyłem dyskusje w tym temacie. Pozdrawiam