Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
30 legalnych emaili = 30 znajomych na lockerz.com więcej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 30 legalnych emaili = 30 znajomych na lockerz.com więcej (/Temat-30-legalnych-emaili-30-znajomych-na-lockerz-com-wiecej-3563)

Strony: 1 2


30 legalnych emaili = 30 znajomych na lockerz.com więcej - walkmanowiec - 20-03-2010 13:08

Witajcie. wiem, że to mój 1 post i mogę wydawać się niewiarygodny ale posiadam emaile 32 osób, co oznacza, że będziesz miał/a 32 znajomych więcej na lockerz.com.
Cena to 1zł za 1 e-mail, jednakże nie sprzedaję na "sztuki". Sposób zapłaty:
wpłata na konto, doładowanie telefonu, oferty pisać na gg 13656873.

Pozdrawiam
M.


RE: 30 legalnych emaili = 30 znajomych na lockerz.com więcej - lockerz94_16 - 20-03-2010 13:23

1 mail 1 zł to muszą być pewne, co za lamer.


RE: 30 legalnych emaili = 30 znajomych na lockerz.com więcej - walkmanowiec - 20-03-2010 13:27

nie bardzo rozumiem kogo nazywasz lamerem... ?
Maile są pewne, w 100%.


RE: 30 legalnych emaili = 30 znajomych na lockerz.com więcej - lockerz94_16 - 20-03-2010 13:33

Niby skąd taka pewność ?


RE: 30 legalnych emaili = 30 znajomych na lockerz.com więcej - walkmanowiec - 20-03-2010 13:40

pewność mam, gdyż są to emaile ludzi którzy obiecali mi , że zarejestrują się na lockerz.com, moich znajomych, kolegów z pracy,


RE: 30 legalnych emaili = 30 znajomych na lockerz.com więcej - szulakaluble - 20-03-2010 13:58

Mnie takie kupowanie maili nie interesuje bo ja nie mam pewnosci czy to nie robi 1 osoba a pozniej sprzedaje wole sam pozbierac znajomych ale dla tych co kupuja musisz dac gwarancje ze maile nie sa z wp bo tam nie dochodza zaproszenia. I ze osoby sie zarejestruja a nie tylko obiecuja ze to zrobia bo z własnego doswiadczenia wiem ze ludzie ktorym wyslalem zaproszenia nie potrafili sie zarejestrowac...


RE: 30 legalnych emaili = 30 znajomych na lockerz.com więcej - walkmanowiec - 20-03-2010 14:04

hmm więc tak, maile są tylko i wyłącznie na gmailu, gdyż jest to jeden z bezpieczniejszych serwisów i takowego używają wszyscy znajomi z pracy. a tam zaproszenia dochodzą. Gwarantuję to. Jeśli nie Ty to może ktoś inny kupi, a jeśli nie, to zdobędę drugie konto z-listera Smile


RE: 30 legalnych emaili = 30 znajomych na lockerz.com więcej - Alcor - 20-03-2010 14:44

Proszę aby pisali w tym temacie tylko chętni!


RE: 30 legalnych emaili = 30 znajomych na lockerz.com więcej - adamsonm - 20-03-2010 19:19

(20-03-2010 13:40)walkmanowiec napisał(a):  pewność mam, gdyż są to emaile ludzi którzy obiecali mi , że zarejestrują się na lockerz.com, moich znajomych, kolegów z pracy,

o lol. obiecali mi. jak ja ci obiecam ze skocze z okna to uwierzysz?


RE: 30 legalnych emaili = 30 znajomych na lockerz.com więcej - walkmanowiec - 20-03-2010 20:01

Nie nie uwierzę Ci, ponieważ Cię nie znam w przeciwieństwie do tych ludzi.
Mam po prostu trochę maili, pomyślałem sobie, że się zarejestruję i sprzedam tanio komus komu będzie zależało na tych punktach i znajmoych bo mi już przestało. Posiadam konto z 2k ptz i jakoś nie mam nawet szczęścia zamówić niczego na restocku, więc to konto zapewne sprzedam na allegro, bo tutaj zapewne zaraz znajdzie się milion niedowiarków, którzy będą myśleli że to konto to wymyśliłem sobie. To, że nie każdy ma duże grono znajomych nie znaczy, że ja takowego nie posiadam, tak samo jak to, że ja Wy nie macie pewności, że ktoś zarejestruje się z tych emaili nie oznacza, iż ja takiej pewności nie mam.