Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
motor... Help!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: motor... Help!! (/Temat-motor-Help-3633)



motor... Help!! - nickluk - 21-03-2010 20:04

Ostatnio w portfel wpadło trochę kaski i wpadłem na pomysł ze sobie kupię 2kółka myslalem nad jakims używanym simkiemSad lecz wpadłem na inny pomysł nie glupi . we wtorek zdaję na kartę motorowerówą i bede miał kartę na pojemność silnika 50cm i postanowiłem kupic sobie takie cacko: http://www.allegro.pl/item961947300_romet_z125_nowy_2_lata_gwarancji_2009_najtaniej.html lub takie tylko nie wiem czym się różnią ale podobno ze są inne http://www.allegro.pl/item957546100_z_125_romet_2_kaski_dowoz_caly_kraj_gratis_z125.html
Ale jak widać to niestety 125cm ale ostatnio wiele słyszałem ze takie cos można przerejestrować czyli zarejestrowałbym tego rometa jako 50 mam starego rometa kadeta i nie czy to jest możliwe jest jeszcze inna opcja ale trochę gorsza więc tak są takie same romety taki sam wygląd tylko ze 50 ale jakbym kupił i zarejestrował to potem bym kupił za 1tys. Silnik oryginalny nowy 125 i bym podłączył bo podobno niczym się nie różnią ale jest jedna wada tego w 50 rama na tylne kolo jest słabsza ponieważ w tym modelu jest mniejszy silnik (lekki) . Więc nie wiem co robić czekam na wasze komentarze moze jeździliście na tym motorze i czy jest to możliwe to przejestrować bo silnik 50 jest trochę za wolnyBig Grin.napewno nie kupuje skutera niedosc ze się po roku psuje to jeszcze dobrego nie kupi do 3tys. Czekam na wyczerpujące komentarze!!Big Grin


RE: motor... Help!! - KristopheR - 21-03-2010 20:11

Panie, ja mam skuta i nie narzekam na niego ! Nie zepsuł się od 2 lat Smile Wszyscy mówią, że to chińszczyzna ale mnie to wali, ten skuter jest fajny. Mowa o Zipp Vapor, zamyka budzik po odblokowaniu. Nie narzekam na niego.
A co do pomysłu z silniczkiem to wiesz jak to jest, trochę zabawy ale po co kombinować. Jak na kartę motorowerową to uwierz, że Ci wystarczy :]


RE: motor... Help!! - daniel499 - 21-03-2010 20:14

jateż mam skutra od czerwca 05 Smile Baccari Zondar bardzo łądny i fajny skuter też mówią że chińczyk ale się nie psuje i zajebiscie jezdzi z blokadami zamykam licznik nie wiem jak to możliwe ale tak jest ;] ale oczywiśćie dbam o niego jest jak nowy Smile dałem 3 koła za niego Smile


RE: motor... Help!! - szulakaluble - 21-03-2010 20:31

a możne poprostu nie chcecie przyznać ze macie chińskie g....:> tez miałem skuter..dałem za niego ok 4 tys. Przejechałem mało bo ok 5 tys km w tym czasie zepsuło się praktycznie wszystko co mogłoTongue W karcie gwarancyjnej już brakowało miejsca a bajki o zamykaniu licznika po zdjęciu blokady to można miedzy książki włożyćTongue Co prawda jeździł szybciej po roku sprzedałem za 2 tys i jestem zadowolonyTongue


RE: motor... Help!! - vladdyboy - 21-03-2010 21:00

a moj ziomek ma honde nserke 125cm smiga i wyglada za######, tez sobie musze kupic