Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozmowa Admina Forum z Ekipą Lockerz - sugestie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Rozmowa Admina Forum z Ekipą Lockerz - sugestie (/Temat-Rozmowa-Admina-Forum-z-Ekipa-Lockerz-sugestie-37455)

Strony: 1 2 3 4


Rozmowa Admina Forum z Ekipą Lockerz - sugestie - Tech - 21-05-2011 11:10

[Obrazek: Anthony_fwb_hey.jpg]

Jak już pewnie niektórzy wiedzą, w ten wtorek Admin waszego ulubionego forum będzie miał możliwość rozmowy z Anthonym (zdj wyżej) przez Skype.

W związku z tym zwracamy się do was z prośbą o wymyślenie jakichś interesujących pytań, ciekawych tematów rozmów itp. Jednak jeśli ktoś ma zamiar napisać coś w stylu "zapytaj gdzie jest mój ipod" albo "czemu mam bana, lockerz oszukisty!!!1111" to proszę sobie darować Smile

Każda sensowna wypowiedź zostanie nagrodzona plusem (albo pięcioma Lol).


RE: Rozmowa Admina Forum z Ekipą Lockerz - sugestie - BartuS - 21-05-2011 11:16

Czy Lockerz wie o atakach DDOS na największe fora o lockerz ? Big Grin


RE: Rozmowa Admina Forum z Ekipą Lockerz - sugestie - Bolt - 21-05-2011 11:24

Gdzie jest mój ipod?! Big Grin

dobry temat techu, ja bym się chciał dowiedzieć o jakiś nowościach, które mają zamiar wprowadzić, oczywiście jeśli kapuściany Anthony coś wie Smile


RE: Rozmowa Admina Forum z Ekipą Lockerz - sugestie - erold - 21-05-2011 11:24

Czym są spowodowane masowe anulacje w shopie.


RE: Rozmowa Admina Forum z Ekipą Lockerz - sugestie - Boonys - 21-05-2011 11:28

Czy kiedykolwiek będzie możliwość kupowania z shopu do polski?
Czy tak jak kiedyś będzie po 2-3 restocki na miesiąc,a nie tylko 2-3 na 2 miesiące?
Co lockerz myśli o różnych botach?Czy kiedykolwiek mogliby mieć z tego jakieś zyski?
Czy wiedzą czym jest zarabiam.com i inne serwisy tego typu?
Czy anthony jest gejem?
Dlaczego ostatnimi czasy tak często dostajemy anulacje?
Czy uważa że banan jest przystojny?
Czy kiedykolwiek słyszał skrót LRC albo ER?
Co myśli o użytkownikach z Polski?
Tyle Wink


RE: Rozmowa Admina Forum z Ekipą Lockerz - sugestie - PiteroO312 - 21-05-2011 11:57

Używają LRC czy ER ?
Kiedy skończy się fala anulacji


RE: Rozmowa Admina Forum z Ekipą Lockerz - sugestie - ksomix - 21-05-2011 12:00

Ja bym zadal pytanie zwiazane z licznymi anulacjami i shopem dla polski, to sa narazie najwazniejsze rzeczy. ;] A i jeszcze kiedy bedzie nastepny restock. Big Grin


RE: Rozmowa Admina Forum z Ekipą Lockerz - sugestie - tomsonFCB - 21-05-2011 12:05

Myślę, że nie ma po co pytać o shop dla pl bo taniej wyjdzie zamawiać do PE wiec po co nam shop Big Grin
Ja bym zapytał czy w przyszłości planują większą ilość restocków niż obecnie Smile


RE: Rozmowa Admina Forum z Ekipą Lockerz - sugestie - Mateusz5511 - 21-05-2011 12:18

Czy dużo na nas zarabiają Jerk


RE: Rozmowa Admina Forum z Ekipą Lockerz - sugestie - Yanke$ - 21-05-2011 12:21

Czy Anthony slyszal o Polsce, co o niej wie itp i czy uzytkownicy z Polski sa popularni na Lockerz ;-)