Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Problem z Zaproszeniami. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Problem z Zaproszeniami. (/Temat-Rozwiazane-Problem-z-Zaproszeniami-381)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Problem z Zaproszeniami. - zajkowsky - 14-12-2009 21:58

Witam!
Od jakiegoś czasu interesuje sie lockerz'em. By zdobyć więcej punktów zapraszam znajomych by się zarejestrowali i podobnie do mnie -zbierali na wymarzona nagrodę. W tej chwili 2 znajomych się zarejestrowało, ale nie pokoi mnie jedna rzecz - mianowicie " 0 joined , 20 to go till Z0list Status". Dokładnie widać , że przyjęli zaproszenie i się zarejestrowali , dlatego nie rozumiem gdzie leży kłopot. Proszę o szybką odpowiedź , zamieszczam screena sytuacji. Jeżeli podobny problem wystąpił już na forum , przepraszam za nowy wątek i wasz stracony czas .
Pozdrawiam!

[Obrazek: locgk.th.jpg]

P.S
By nie zakładać nowego wątku chciałbym się spytać czy jeśli zaproszenie zostało wysłane na jeden e-mail kilka razy ( moje nerwy i lagi serwisu to spowodowały) to da się usunąć ten spam z listy i czy to jakoś negatywnie wplynie na sumę punktów ? Smile


RE: Problem z Zaproszeniami. - vouss - 14-12-2009 22:06

Jest to bug , który także dotyczy braku PTZ za logowanie, odpowiedź czy zaproszenie znajomych.
Znajomi też nie są zliczani. Ten spam zniknie w ciągu kilku dni Wink


RE: Problem z Zaproszeniami. - zajkowsky - 14-12-2009 22:10

yhm. dzięki wielkie ! a czy może wiadomo czy Ci znajomi zostaną zliczeni za jakiś czas ?Wink


RE: Problem z Zaproszeniami. - Kilol - 14-12-2009 22:13

Czy zniknie w ciągu kilku dni to nie był bym pewien. Większość osób ma ten problem. Mi ostatnio nie doliczyło punktów za znajomego, ale dodało za dwa dni. Niestety podobnie jak ty, liczba zaproszonych osób u mnie (friends joined) nie zmieniła się. Trzeba być dobrej myśli, że zliczą nam znajomych i odzyskamy punkty. Wystarczy dać im trochę czasu, a myślę, że powinni sobie z tym poradzić. Teraz mają trochę pracy po listopadowym restocku.Wink


RE: Problem z Zaproszeniami. - vouss - 14-12-2009 22:31

mi od tygodnia nie zalicza pkt za znajomych i nie zlicza ( powinienem mieć 21 a mam 12... ) ;p
Nie wiem jak wam ale mi ten spam z powodu lagów zniknął po dwóch czy trzech dniach Wink


RE: Problem z Zaproszeniami. - Kilol - 14-12-2009 22:36

Jakby co to są już informacje w Newsach Smile - http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=380&pid=4220#pid4220


RE: Problem z Zaproszeniami. - zajkowsky - 14-12-2009 22:54

O to moze jeszcze z panami cos ustale- na lockerz'sie nie ma stale dostepnych nagr?d tylko nagrody mozliwe sa do wziecia podczas tego restocku?a uzytkownicy sa powiadamiani dzien przed? Aha i jeszcze 1 pytanko podczas tych restockow liczba danego przedmiotu jest ograniczona( czyli np. liczba Psp na ten restock wynosi 5000 sztuk) czy przez dany okres czasu panuje zasada :" bierz wszystko ile wlezie"
Dzieki za wyrozumialnsc! Pozdrawiam.


RE: Problem z Zaproszeniami. - Kilol - 14-12-2009 23:04

1. Tak. Jeżeli będzie Restock, w Newsach na forum będzie na pewno o tym napisane dzień przed.
2. Jeżeli produkt kosztuje poniżej 50 PTZ, to możesz brać go ile chcesz, chociaż wątpię, aby się to komuś udało.
A jeśli produkt kosztuje powyżej 40 PTZ, to możesz zamówić go tylko raz na restocku.Smile


RE: Problem z Zaproszeniami. - Admin - 14-12-2009 23:11

poniżej 50 dokładnie Smile


RE: Problem z Zaproszeniami. - zajkowsky - 14-12-2009 23:23

Super, dzieki za pomoc. O dziwo mam jeszcze pytanko, czyli jak uzbieram punkty np. Na psp , to podczas trwania restocku gdy liczba psp wynosi 1k to pierwsze 1000 osob bierze? Dzieki juz z gory za pomoc