Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PE - czyli kowalski kłamie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: PE - czyli kowalski kłamie! (/Temat-PE-czyli-kowalski-klamie-38328)

Strony: 1 2


PE - czyli kowalski kłamie! - Maroni7 - 08-06-2011 12:38

Witam, dziś zostałem zmuszony do napisania tego tematu Smile


Więc przejdzmy do sprawy dot pana kowalskiego Smile

Paczka wyjechała 28 kwietnia

Cytat:Dnia 28 kwietnia 2011 17:55 "PLUSExpress.pl" <[email protected]> napisał(a):


Witam,

Jesli pieniazki zostana zaksiegowane to przesylka wyjedzie w dzisiejszym transporcie.

Serdecznie Pozdrawiam
Piotr
http://www.PLUSExpress.pl - Twoja skrzynka w USA

Cytat:Dnia 2 maja 2011 18:33 "PLUSExpress.pl" <[email protected]> napisał(a):


Witam,

Tak, przesylka juz wyjechala.

Paczka wyjechała 28 kwietnia w czwartek jak zawsze ( w czwartki wysyłają paczki) dziś jest 8 czerwca czyli czekam już 42dni co daje nam równe 6tygodni Smile

Cytat:Dnia 3 maja 2011 19:47 "PLUSExpress.pl" <[email protected]> napisał(a):


Witam,

Przesylka **** to przesylka morska. Sa one dostarczane w okolo 5-6 tygodni. Nie ma mozliwosci sledzenia paczek przez Internet.
Serdecznie Pozdrawiam
Piotr
http://www.PLUSExpress.pl - Twoja skrzynka w USA

5-6 tygodni? hmm..

Od niedawna pisałem do pana kowalskiego co z moją paczką to odpisywał ciągle to samo:

Cytat:Witam,

Nie mamy informacji o dokladnej lokalizacji Pana przesylki.
Prosze czekac na przesylke badz na dokumenty z agencji celnej jesli zostanie ona zatrzymana do kontroli.

Serdecznie Pozdrawiam
Piotr

http://www.PLUSExpress.pl - Twoja skrzynka w USA

Od 3-4 dni wogóle nie odpowiada mi na e-maile a innym osobą które mają skrzynke w pe odpowiada, więc coś tutaj nie gra ...

Proszę o pisanie w temacie jeśli kowalski coś według was kręci .


RE: PE - czyli kowalski kłamie! - EseseK - 08-06-2011 12:41

co bylo w paczuszce ?


RE: PE - czyli kowalski kłamie! - Maroni7 - 08-06-2011 12:43

(08-06-2011 12:41)EseseK napisał(a):  co bylo w paczuszce ?

Netbook z shopa ...


RE: PE - czyli kowalski kłamie! - EseseK - 08-06-2011 12:45

Moze zapierdolil go a teraz nie odpisuje, jesli tak jest to co zrobisz ?


RE: PE - czyli kowalski kłamie! - Maroni7 - 08-06-2011 12:47

(08-06-2011 12:45)EseseK napisał(a):  Moze zapierdolil go a teraz nie odpisuje, jesli tak jest to co zrobisz ?

Pieniądze zostały wysłane pobrał kase a jak paka nie dojdzie to zgłaszam to na policje. Mam dowody wpłat na jego konto, emaile jak z nim pisałem i tracking number paczki z lockerz do pe + screen z lockerz potwierdzenia i wysłania nagrody :>


RE: PE - czyli kowalski kłamie! - Jeppers - 08-06-2011 12:56

stary, jak kłamie lol, trochę ogaru... przesyłka morska tyle idzie. Ja na morską paczkę czekałem około 8 tygodni, więc pisanie "KOWALSKI KŁAMIE" jest jak najbardziej nie na miejscu Tongue CZEKAJ, CZEKAJ i JESZCZE RAZ CZEKAJ. Trochę cierpliwości i rozeznania.

Pozdrawiam


RE: PE - czyli kowalski kłamie! - Lubelak - 08-06-2011 12:57

Pieniądze zostały wysłane pobrał kase a jak paka nie dojdzie to zgłaszam to na policje. Mam dowody wpłat na jego konto, emaile jak z nim pisałem i tracking number paczki z lockerz do pe + screen z lockerz potwierdzenia i wysłania nagrody :>


To tak jakbyś poszedł do urzędu celnego i przyznał się do "oszustwa"

Czekaj ,czekaj ,czekaj


RE: PE - czyli kowalski kłamie! - Maroni7 - 08-06-2011 12:58

(08-06-2011 12:56)Jeppers napisał(a):  stary, jak kłamie lol, trochę ogaru... przesyłka morska tyle idzie. Ja na morską paczkę czekałem około 8 tygodni, więc pisanie "KOWALSKI KŁAMIE" jest jak najbardziej nie na miejscu Tongue CZEKAJ, CZEKAJ i JESZCZE RAZ CZEKAJ. Trochę cierpliwości i rozeznania.

Pozdrawiam

8tygodni? chyba swięta były. kowal mi pisał że max 6tygodni sie czeka. To są jego słowa a nie moje "wymyślone"


RE: PE - czyli kowalski kłamie! - Jeppers - 08-06-2011 13:00

Moja paka została wysłana 5 kwietnia, a doszła w czerwcu więc sam widzisz, możliwe, że się przedłużyło i tyle...a zarzuty o kradzieży są bez sensu i nie na miejscu... czekaj i tyle, a nie aferę robisz bez powodu. Wystarczy z nim spokojnie pogadać i wszystko wyjaśni, przynajmniej mi bez problemów wszystko wyjaśnił...

Skoro ktoś się decyduje na transport morski to musi mieć to na uwadze, że to potrwa... jak Ci zależało na czasie to trzeba było brać lotem...


RE: PE - czyli kowalski kłamie! - xPietrek - 08-06-2011 13:01

Poważny, a zarazem bezpodstawny zarzut. Nie dziw się że nie odpowiada na maile, jak piszesz do niego cały czas o to samo... Skąd on ma wiedzieć gdzie jest Twoja paczka... Wysłał ją, i od tego czasu zajmuje się nią kurier.

Najpierw się upewniamy - potem oskarżamy.