Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kilka pytań oraz jak zacząć zarabiać - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+------ Dział: Noob Zone (/Forum-Noob-Zone-59)
+------ Wątek: Kilka pytań oraz jak zacząć zarabiać (/Temat-Kilka-pytan-oraz-jak-zaczac-zarabiac-38701)

Strony: 1 2


Kilka pytań oraz jak zacząć zarabiać - rusiano - 17-06-2011 18:57

Hej. Jestem nowy na forum i niedoświadczony. Chciałbym abyście odpowiedzieli mi na kilka pytań i udzielili porad jak mogę rozpocząć "zabawę" z Lockerz.

Dobrze, a więc zaczynajmy.

1. Na czym polega Lockerz? Krótko i na temat.
2. Jak się zarejestrować na w/w serwisie?
3. Paypal? Czy to potrzebuję? Jeśli tak to jak mam sobie z tym poradzić?
4. Jak dostać nagrodę? Czy muszę podawać swoje prawdziwe dane, czy mogę otrzymać wirtualne pieniądze i np. kupić za nie jakąś gre przez internet (Steam itp)?
5. Czy to jest legalne?

Proszę o wtajemniczenie Smile


RE: Kilka pytań oraz jak zacząć zarabiać - Morfit - 17-06-2011 19:03

1. Lockerz to serwis społecznościowy, na którym głównie wygrywasz nagrody. Zbieramy punkty, a później możemy wydać je na tzw. Restocku ( Re-Stock - ponowne uzupełnienie ) - gdzie liczba nagród jest ograniczona. Jest również możliwość kupna rzeczy w Shopie, lecz Shop nie jest dostępny dla Polski ( możesz wysłać paczkę do firmy kurierskiej, a z firmy kurierskiej do Polski ) oraz trzeba wydać o wiele więcej punktów.
2.
a) wejdź na : http://www.lockerz.com
b) kliknij "Join Now"
c) First Name - Imię
Last Name - Nazwisko
Email - Adres mailowy
Password - Hasło
3. Jeżeli masz zamiar zamawiać nagrody do Polski, to tak potrzebujesz PayPal, gdyż od niedawna nagrody nie są wysyłane w postaci paczek tylko w postaci refundacji. Np gdy wygrałeś konsolę PlayStation3 to otrzymujesz 300$ na PayPal. http://www.paypal.pl - zakładasz konto osobiste na tego maila co jest na Lockerz
4. Nagrody teraz otrzymujemy jedynie w postaci pieniędzy na PayPal, które możemy wypłacić lub kupić coś przez internet. Oczywiście musisz podać prawdziwe dane.
5. Oczywiście. Lockerz istnieje od 2 albo 3 lat.


RE: Kilka pytań oraz jak zacząć zarabiać - rusiano - 17-06-2011 19:14

Dziękuję za odpowiedzi.

Jak wygląda sprawa z punktami? Zarejestrowałem się i oglądam jakiś filmik. Po obejrzeniu dostaje się punkty tak? Czy mogę za te punkty zdobyć pieniążki i np. na steamie kupić grę do pobrania? Jak to wszystko funkcjonuje?


RE: Kilka pytań oraz jak zacząć zarabiać - rusiano - 17-06-2011 19:14

Dziękuję za odpowiedzi.

Jak wygląda sprawa z punktami? Zarejestrowałem się i oglądam jakiś filmik. Po obejrzeniu dostaje się punkty tak? Czy mogę za te punkty zdobyć pieniążki i np. na steamie kupić grę do pobrania? Jak to wszystko funkcjonuje?
Jakaś mała pomoc? Mam uzbierane 1600 pkt. Co mogę z nimi zrobić?


RE: Kilka pytań oraz jak zacząć zarabiać - Morfit - 17-06-2011 20:03

Musisz uzbierać daną ilość punktów ( powiedzmy 10000 ) a gdy będzie Restock ( mniej więcej raz w miesiącu ) to będziesz mógł je wymienić na pieniądze.
Jeżeli masz 1600pkt to nic nie kupisz. Dla przykładu - PS3 w Shopie kosztuje 360000pkt, a na restocku jedynie 10000.


RE: Kilka pytań oraz jak zacząć zarabiać - Yanke$ - 18-06-2011 08:07

Morfit napisał(a):Dla przykładu - PS3 w Shopie kosztuje 360000pkt, a na restocku jedynie 10000.
... + 50$ na dobrego bota i wszystkie captche żeby mieć jakiekolwiek szanse je wygrać.

Co do tematu, to powodzenia, przed Tobą długa droga, nie przejmuj się jak od razu nic nie wygrasz Wink


RE: Kilka pytań oraz jak zacząć zarabiać - rusiano - 18-06-2011 10:33

Ale te punkty to jak wymienić? Czy jak uzbieram 10000 pkt i bd ten restock to mogę dostać pieniądze? Jak to wgrać na paypal i czy te pieniądze na 100% prawdziwe?


RE: Kilka pytań oraz jak zacząć zarabiać - rusiano - 18-06-2011 10:33

Ale te punkty to jak wymienić? Czy jak uzbieram 10000 pkt i bd ten restock to mogę dostać pieniądze? Jak to wgrać na paypal i czy te pieniądze na 100% prawdziwe?


RE: Kilka pytań oraz jak zacząć zarabiać - Coristo - 18-06-2011 10:36

(18-06-2011 10:33)rusiano napisał(a):  Ale te punkty to jak wymienić? Czy jak uzbieram 10000 pkt i bd ten restock to mogę dostać pieniądze? Jak to wgrać na paypal i czy te pieniądze na 100% prawdziwe?

(Restock= uzupełnienie) Jak będzie restock to pokaza ci się kategorie z nagrodami na stronie.Są różne kategorie np PayPal, Electronics.
W zamówieniu wypełniasz all dane a lockerz po potwierdzeniu nagrody wyśle ci na adres PayPal (czyli email na którym masz konto lockerz).Tak to są prawdziwe pieniądze.

Sorry troche nie po Polsku Wink


RE: Kilka pytań oraz jak zacząć zarabiać - rusiano - 18-06-2011 10:47

A mogę po uzbieraniu 10k pkt. wypłacić jakoś pieniądze czy tylko jak jest Restock? Byłbym wdzięczny jakby ktoś na PW wyjaśnił mi co robić, aby zarobić i ewentualnie zacząć jakąś współpracę (dodać do przyjaciół itd).