Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pierwsze nagrody rozdane - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Thisbox.pl (/Forum-Thisbox-pl-103)
+----- Dział: News (/Forum-News-105)
+----- Wątek: Pierwsze nagrody rozdane (/Temat-Pierwsze-nagrody-rozdane-38890)



Pierwsze nagrody rozdane - DDK - 21-06-2011 21:17

Pierwsze nagrody rozdane

Cytat:Tak jak obiecaliśmy, tak zrobiliśmy, pierwsze nagrody rozdane....

Czytaj o szczęśliwcach i nowych sprawach w dalszej części newsa.

Jak Państwu wiadomo w tygodniu odpaliliśmy 4 zabawy: kod dostępu, aukcje, sknerus i dziś zgadula. Przyznam, że graficzna wersja tych zabaw pozostawia wiele do życzenia, ale prosimy o wyrozumiałość, planujemy poprawić grafikę konkursów. Dodatkowo mogę zdradzić, że wkrótce 2 nowe aplikacja ;-). W jednej z nich w bardzo prosty sposób do zdobycia super nagrody.


Jak wcześniej wspomniałem, wysłałem dziś paczki, jakie wygrali użytkownicy w zabawie "KOD DOSTĘPU":

Tusiek10, wygrał Smycz ThisBox.pl podając kod dostępu: 34616
Chinczyq, wygrał Smycz ThisBox.pl podając kod dostępu: 46832
Tusiek10, wygrał Smycz ThisBox.pl podając kod dostępu: 87148
Megre, wygrał Pendrive Kingston 4 GB podając kod dostępu: 74021
energymix, wygrał Pendrive Kingston 4 GB podając kod dostępu: 45892
Megre, wygrał Słuchawki Genius podając kod dostępu: 46357
energymix, wygrał Słuchawki Genius podając kod dostępu: 71258

GRATULUJEM WYGRANYCH i zapraszamy również do kolejnych zabaw !


Często pytają Państwo o restok, zaległe nagrody i punkty, jeszcze raz powtarzamy:
jesteśmy administratorami od ok 8 dni i odpowiadamy tylko i wyłączne za rzeczy jakie od tego dnia, rozpoczęcia kadencji, wydarzyły się. Możemy jedynie obiecać, że wszystkie nagrody, konkursy itd. jakie odbyły się i odbędą od 13 czerwca 2011r. będą w 100% zrealizowane.

Jak Państwo zauważyli działamy dość szybko i energicznie (czyt. staramy się) - niestety teraz kilka dni mamy problemu z siedzibą Thisbox, ale już nad tym pracujemy, oczywiście nie odbyło się bez 1 dnia wolnego ze wzg. technicznych, ale wracamy już do normy, lecz nasze biuro póki co jest w opłakanym stanie, to zapewniamy, że do restoka wszystko już będzie stabilne. Tak, tak... specjalnie nawiązałem do restoka, oczywiście odbędzie się, dostajemy dziesiątki wiadomości z takimi pytaniami, odpowiadamy wszystkim na raz: odbędzie się wkrótce, nie podamy jeszcze dokładnej dany, gdyż nie mamy jeszcze załatwione jeszcze wszystkich urzędowych spraw (taka Polska rzeczywistość), ale nie potrwa to już długo.

Dziękujemy Państwu za zaufanie i pomysły na modernizacje serwisu, wszystko w swoim czasie, zapraszamy do kończącej się aukcji z pendrivem i smyczką oraz sknerusa, gdzie do wygrania dysk zewnętrzny, pozostały również smyczki w kodzie dostępu.

Na zakończenie, pierwszy raz Administrator i nasze tymczasowe biuro:
[Obrazek: 77615e699bc859dd1598798e63f747d56654.jpg]



RE: Pierwsze nagrody rozdane - ketrab - 22-06-2011 07:00

Hehe, widać, że Admin od kompów, a nie od polskiego, bo 'na razie' pisze się oddzielnie Tongue


RE: Pierwsze nagrody rozdane - paskur - 22-06-2011 07:04

@up to chyba dobrze Big Grin

Mam nadzieje, że to nie tylko piszą ale i zrealizują plany.


RE: Pierwsze nagrody rozdane - DDK - 22-06-2011 07:14

Admin pisał, że mogą być błędy bo nie może się skupić w tych warunkach xD