Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
+[EXCLUSIVE] Wywiad *URWIJNAGRODY.PL* - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+---- Dział: Wywiady (/Forum-Wywiady-133)
+---- Wątek: +[EXCLUSIVE] Wywiad *URWIJNAGRODY.PL* (/Temat-EXCLUSIVE-Wywiad-URWIJNAGRODY-PL-39563)



+[EXCLUSIVE] Wywiad *URWIJNAGRODY.PL* - Razer - 05-07-2011 20:48

Tym razem w moim wywiadzie witam Romka, Administratora UrwijNagrody.pl. Zobaczcie, co ma Wam do powiedzenia Wink


[Obrazek: logo_summer.png]

Razer: Witam Wink

UrwijNagrody.pl: Cześć!

R: Na początek standardowo - jak wpadliście na pomysł stworzenia UrwijNagrody?

UN: Jak większość młodych ludzi tak i my zastanawialiśmy się jak dużo zarobić i się nie narobić Wink Pewnego dnia natknęliśmy się na portal konkurencyjny, zachęceni dużą popularnością tego serwisu - co za tym szło - wysokimi zarobkami (tak myśleliśmy) postanowiliśmy stworzyć coś podobnego - tak powstał portal UrwijNagrody.pl!

R: O jakiej konkurencji mówimy?

UN: TakeAGift.pl...

R: Jak wyglądały Wasze początki? Czy tworząc UN chcieliście uczynić go kopią TAG'a, czy może stworzyć coś nowego, świeżego?

UN: Oczywiście że coś innego, bardziej na luzie i z przymrużeniem oka a nie jakąś kosmiczną odyseję Tongue

R: Patrząc przez pryzmat czasu, jak myślisz, udało Wam się? Smile

UN: Myślę że tak, codziennie zadania nie są monotonne, staramy się wyszukać śmieszne filmiki, tak, aby użytkownik rozwiązując zadanie zdobył punkty ale również dobrze się bawił. Gry typu KPN i urwisnake to również myślę dobra rozrywka dla użytkowników.

R: Ile osób współtworzy ekipę jak i cały portal UN?

UN: Jest nas troje Ja - Romek, mój brat Mrozik (Piotrek) i Vince (Szymon) Wink

R: Ostatnio słychać głosy, iż po wybrykach Lockerz (SHOP), jedyną nadzieją do zdobywania są portale: TB oraz UN. Jak się do tego odniesiesz?

UN: Dokładnie nie wiem co się dzieje na lockerz ponieważ nie śledzę tego portalu. Co do UN to myślę że coś w tym jest, istniejemy już prawie od roku (19.07.11 I urodziny zapraszam będzie wiele ciekawych atrakcji) i nigdy nie mieliśmy problemów z dostawą wygranych nagród czego nie można powiedzieć o TB.

R: Jakie macie plany na drugi rok swojej działalności?

UN: Na początek planujemy zmienić szatę graficzną strony i wrzucić dwie nowe gry (kalambury i wyścigi samochodowe), a co dalej to czas pokaże Smile

R: Gry tworzycie sami? W jakiej technologii?

UN: Wszystkie gry jak i cały portal został stworzony od podstaw przez Vinca. Co do technologi to się mnie nie pytaj Wink

R: Ile dziennie spędzacie czasu na rozwoju UN?

UN: Dokładnie Ci nie powiem - bo wiesz to jest tak - jedziesz samochodem i myślisz co by zmienić, gdzie się zareklamować, co nowego wprowadzić żeby przyciągnąć nowych użytkowników potem siadasz przed kompem i działasz....

R: Podoba Ci (jak i Wam, całej ekipie) Nasze forum?

UN: Nie wiem jak ekipa ale ja mam konto u Was i jak tylko mam wolną chwilę to zaglądam i korzystam z Waszego forum.

R: Dzięki za poświęcony czas, miłego świętowania urodzin UN oraz rozwoju samego portalu Smile Pozdrawiam!


RE: +[EXCLUSIVE] Wywiad *URWIJNAGRODY.PL* - gotopro17 - 05-07-2011 20:53

Najs ! Pozdro dla Romka !


RE: +[EXCLUSIVE] Wywiad *URWIJNAGRODY.PL* - Zythus - 05-07-2011 20:53

Świetny i na luzie Big Grin Brawo


RE: +[EXCLUSIVE] Wywiad *URWIJNAGRODY.PL* - Yanke$ - 05-07-2011 20:57

Wywiadzik spoko! Gratuluję udanego tekstu, czekam na kolejneWink


RE: +[EXCLUSIVE] Wywiad *URWIJNAGRODY.PL* - Krissu - 05-07-2011 20:59

Genialny! Big Grin Brawo.


RE: +[EXCLUSIVE] Wywiad *URWIJNAGRODY.PL* - DDK - 05-07-2011 21:04

Elegancko ! Laziel na redaktora Big Grin


RE: +[EXCLUSIVE] Wywiad *URWIJNAGRODY.PL* - Dominator - 05-07-2011 21:05

Nie żebym spamował ale Razer nadaje się na redaktora Tongue

@Temat

Zajebisty wywiad Tongue


RE: +[EXCLUSIVE] Wywiad *URWIJNAGRODY.PL* - xPietrek - 05-07-2011 21:10

Razer na redaktora ! Smile


RE: +[EXCLUSIVE] Wywiad *URWIJNAGRODY.PL* - Jeppers - 05-07-2011 21:30

"Jestem Wesoły Romek, mam na przedmieściu domek, a w domku wodę światło gaz, powtarzam zatem jeszcze raz, Jestem Wesoły..." Bardzo fajny wywiad i zapraszamy do uczestniczenia w rozmowach na SB, bo jeszcze Cię nie widziałem, chyba, że masz jakiś ukryty nick hehe

Pozdro