Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Na co idzie kasa Lockerz? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Na co idzie kasa Lockerz? (/Temat-Na-co-idzie-kasa-Lockerz-39946)

Strony: 1 2 3


Na co idzie kasa Lockerz? - Tech - 13-07-2011 19:37

[Obrazek: product-767-l-1.jpg]

Jak można się łatwo domyślić - w ostatnim czasie na pewno głównym wydatkiem nie są nowe iPody i konsole. Otóż Lockerz jeszcze w Lipcu kupiło serwis addtoany.com (źródło). Czy ktoś kiedykolwiek słyszał o takim serwisie? Nie sądzę. Kwota transakcji nie została ujawniona, ale można się domyślić, że nie mówimy tu o małej sumie, ale prawdopodobnie o milionach dolarów!

Tak dla przypomnienia: w styczniu tego roku, Lockerz zakupiło serwis internetowy Plixi.com - szacuję się, że kosztowało ich to aż 10 - 15 mln $! Teraz tylko pomyślcie ile za tą całą kasę można by zrobić restocków i ile nagród mielibyśmy szansę wygrać! Niestety, widać Lockerz ma inne plany. Czas pokaże czy wyjdzie z tego coś dobrego...


RE: Na co idzie kasa Lockerz? - tomsonFCB - 13-07-2011 19:41

Coraz bardziej widać jak lockerz zmienia się z typowego serwisu z nagodami w jakiś portal społecznościowy. Szkoda... ;/


RE: Na co idzie kasa Lockerz? - Burned - 13-07-2011 19:44

Mieszańce myślą że taka polityką rozwiną serwis a coraz więcej użytkowników rezygnuje.


RE: Na co idzie kasa Lockerz? - Admin - 14-07-2011 00:17

Ja tam jestem głęboko przekonany że restocki wrócą Smile w końcu spadek aktywności na lockerz im znacznie zmalał porównując ten miesiąc a 2 miesiace temu.
Zakup takich gigantów z pewnością obciążył ich zarówno finansowo jak i czasowo, być może planują jakąś integracje? kto wie Smile
Jedno jest pewne - restockami przyciągną Nas do siebie z powrotem i jeśli będą faktycznie chcieli zbudować portal społecznościowy to by wybić się ponad konkurencje, (która jest niemała) znów powróca do Nas restocki i nagrody bo to niezastąpiona i doskonała dzwignia handlu.


RE: Na co idzie kasa Lockerz? - Xanthi - 14-07-2011 00:43

(14-07-2011 00:17)Admin napisał(a):  Ja tam jestem głęboko przekonany że restocki wrócą Smile w końcu spadek aktywności na lockerz im znacznie zmalał porównując ten miesiąc a 2 miesiace temu.
Zakup takich gigantów z pewnością obciążył ich zarówno finansowo jak i czasowo, być może planują jakąś integracje? kto wie Smile
Jedno jest pewne - restockami przyciągną Nas do siebie z powrotem i jeśli będą faktycznie chcieli zbudować portal społecznościowy to by wybić się ponad konkurencje, (która jest niemała) znów powróca do Nas restocki i nagrody bo to niezastąpiona i doskonała dzwignia handlu.


Niby tak, ale po uja tyle banów dali? Wg mnie to zmienią się w jakiś syf, a potem sprzedadzą komuś Wink


RE: Na co idzie kasa Lockerz? - Admin - 14-07-2011 01:18

@up

sprzedają? to nie polska Smile


RE: Na co idzie kasa Lockerz? - Xanthi - 14-07-2011 01:30

(14-07-2011 01:18)Admin napisał(a):  @up

sprzedają? to nie polska Smile

Chu* ich tam wie... Tyle osób zbanowali, więc chyba musi być jakiś powód takich działań z ich strony... Wg mnie restocki znikną całkiem wkrótce Wink


RE: Na co idzie kasa Lockerz? - wesolutki - 14-07-2011 08:29

A ja od dawna pisałem, że tak się stanie i zobaczycie że Lockerz już nie wróciSmile


RE: Na co idzie kasa Lockerz? - polik95 - 14-07-2011 10:55

mi się zdaje że restocki, to było tylko po to aby zachęcić ludzi na lockerz, chcieli mieć dużo użytkowników a później powoli zamieniać się na portal społecznościowy, ale i tak im się nie uda, bo jak admin pisał konkurencja jest duża FACEBOOK, TWITTER, MYSPACE.


RE: Na co idzie kasa Lockerz? - Yanke$ - 14-07-2011 13:12

najfajniejsze jest to, że chwalą się swoją liczbą użytkowników w ilości 18 mln a nie wiedzą, że 3/4 z tego to fejki albo multikonta Wink