Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Punkty po marcowym restocku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Punkty po marcowym restocku (/Temat-Rozwiazane-Punkty-po-marcowym-restocku-4021)



[Rozwiązane]Punkty po marcowym restocku - GroszeQ58 - 28-03-2010 14:48

Mam pytanie. Skoro po marcowym restocku wystartuje pełna wersja lockerz, to czy punkty zostaną całkowicie wyzerowane? Czy może zostaną? Ja niestety mam tylko 260+ pkt więc nie mam na co liczyć. Więc zamiast kupować czegoś beznadziejnego wolałbym pkt zostawić.

Z góry dziękuję za odpowiedź ;]


RE: Punkty po marcowym restocku - Adik1818 - 28-03-2010 15:07

Po pierwsze to nie wiadomo czy na pewno będzie pełna wersja zaraz po marcowym restocku. Po drugie to nie wyzerują nam pkt jeśli będzie pełna wersja, gdyż PTZ wyzerują po roku od ich zdobycia.(tak jak i naszych znajomych)Więc jak nie masz PTZ na coś ciekawego to lepiej je zostaw, a może będzie sklepik w najbliższym czasie.

pomogłem daj +


[Rozwiązane][Rozwiązane]Punkty po marcowym restocku - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.