Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Regulamin Marcowego Restocku! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Regulamin Marcowego Restocku! (/Temat-Regulamin-Marcowego-Restocku-4035)

Strony: 1 2


Regulamin Marcowego Restocku! - czesiozlatryndii - 28-03-2010 17:53

Regulamin już jest!!

[Obrazek: regulamin_pic.gif]

1.Marcowa dostawa odbędzie się w tym tygodniu w jednej (1) fali.
Nadmienię, że "ten tydzień" to od niedzieli do środy. Niestety, w USA tydzień zaczyna się w niedzielę.

2. Restock zarezerwowany jest dla Teamu International (tzw. "Reszty Świata")

3. Pamiętajcie, że niektóre nagrody są w wersji NTSC. Pilnujcie się przy zamawianiu!

4. Jeżeli planujesz wybrać PayPal, bądź pewny że twój kraj nie jest na liście zbanowanych państw.

Więcej info będzie podawane na Hallway, więc bądźcie czujni !

Zasady Restocku :
1. Używanie jakichkolwiek botów wiążę się z anulowaniem nagrody i BANEM Z LOCKERZ
2. Autofill wciąż jest dozwolony (Włączając Roboform)
3. Można zamówić Tylko jedną (1) nagrodę.
4. Adres musi być wpisany dokładnie, jeżeli nie ? zamówienie zostanie anulowane
5. Nie będzie można anulować ani wymienić swojego zamówienia, zwrot PTZ też nie wchodzi pod uwagę.
6. Wysyłka jest darmowa i oznaczona naklejką ?gift?, jednakże musisz być świadom możliwego Cła i Podatku Vat naliczonego od wartości nagrody przez Tój rząd.
7. Dajcie 3-4 tygodnie na dostarczenie nagrody.
8. Te zasady są dodatkiem do Zasad Uzytkowania i Zasad PTZ.


Ad.2: Jak Twierdzi Alcor - malpka jest 100% legalna. Decyzję jednak zostawiam Wam, Forumowicze Tongue


POWODZENIA!!



RE: Regulamin Marcowego Restocku! - Alcor - 28-03-2010 18:26

Potwierdzam że małpka jest na 100% legalna.


RE: Regulamin Marcowego Restocku! - turech - 28-03-2010 18:33

Na 100%?


RE: Regulamin Marcowego Restocku! - Daminn - 28-03-2010 18:49

Tak, admin używał i jego nagrodę możesz podziwiać w Galerii Zdjęć ;]


RE: Regulamin Marcowego Restocku! - czesiozlatryndii - 28-03-2010 18:50

(28-03-2010 18:26)Alcor napisał(a):  Potwierdzam że małpka jest na 100% legalna.

ok już robie update


RE: Regulamin Marcowego Restocku! - Szyna - 28-03-2010 19:41

A data restocku ? Wciaz niewiadoma ?


RE: Regulamin Marcowego Restocku! - turek092 - 28-03-2010 20:05

A ja mam małe pytanko to będzie mój pierwszy restock
i tu moje pytanie możecie mi powiedzieć co to jest ta małpka bo już w paru tematach się spotkałem z tą nazwą a na necie nic nie mogę znaleźć bo mi wyskakują zwierzaki jakieś z góry wielkie dzięki


RE: Regulamin Marcowego Restocku! - czesiozlatryndii - 28-03-2010 20:06

niestety, nadal nic.. pewnie na tygodniu, wtorek albo poniedziałek.
(28-03-2010 20:05)turek092 napisał(a):  A ja mam małe pytanko to będzie mój pierwszy restock
i tu moje pytanie możecie mi powiedzieć co to jest ta małpka bo już w paru tematach się spotkałem z tą nazwą a na necie nic nie mogę znaleźć bo mi wyskakują zwierzaki jakieś z góry wielkie dzięki


wpisz w szukajce tu na forum "greasemonkey". taki dodatek do Firefoxa uzupełniający pola w formularzach pomaga przy restockach tak jak autofill. sam nie korzystam, wolę autofill Tongue


RE: Regulamin Marcowego Restocku! - turek092 - 28-03-2010 20:36

Też używać będę AUTOFIL ale myślałem że to jest jeszcze lepsze


RE: Regulamin Marcowego Restocku! - czesiozlatryndii - 28-03-2010 20:50

nikt na 100% nie wie, czy klasyfikować ten dodatek (małpkę) jako bota czy jako "autofill" czy "roboform" więc lepiej go ominąć, żeby nagle nie okazało się, że PS3 albo iMac poszły sie drapać tytułem "uzytku bota"