Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Czy za te przedmioty bede cos płacił? i filmy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Czy za te przedmioty bede cos płacił? i filmy (/Temat-Rozwiazane-Czy-za-te-przedmioty-bede-cos-placil-i-filmy-4093)



[Rozwiązane]Czy za te przedmioty bede cos płacił? i filmy - michualex - 29-03-2010 17:03

Lowrider - White Print 500 PTZ
Titan - Chrome 500 PTZ

pisze tu bo stary temat z cenami leży w koszu

Oraz zadaje pytranie dlaczego nie dzialaja dilmy na glownej jak i w zakladce play ! WSZYSTKIE FILMY CO DO JEDNEGO. Bo w temacie niżej ludzie robią z igły widły. Dziekuje dobranoc. Dodgy


RE: Czy za te przedmioty bede cos płacił? i filmy - Sony_st - 29-03-2010 17:37

z nazwy kojarzą mi się z tym słuchawki, co do tego czy będziesz płacił to nie wiadomo za nagrody z lutowego restocku nikt nic nie płacił

co do filmów to w poradnikach masz DNS i zrób tak jak tam pisze wtedy będą działać podobno działa też adres 8.8.8.8 ale nie próbowałem go, możesz spróbować też niczym to nie grozi Smile ja na DNS nie mogę obejrzeć tylko 5 filmików bunnies


RE: Czy za te przedmioty bede cos płacił? i filmy - rj7rad - 29-03-2010 17:39

Co do filmów zapraszam tu


RE: Czy za te przedmioty bede cos płacił? i filmy - michualex - 29-03-2010 17:42

(29-03-2010 17:39)rj7rad napisał(a):  Co do filmów zapraszam tu


dzieki pomoglo


RE: Czy za te przedmioty bede cos płacił? i filmy - Alcor - 29-03-2010 17:54

Zamykam


[Rozwiązane][Rozwiązane]Czy za te przedmioty bede cos płacił? i filmy - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.