Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Shop Dla Polski Już Dostępny!!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Shop Dla Polski Już Dostępny!!!! (/Temat-Shop-Dla-Polski-Juz-Dostepny-41903)

Strony: 1 2


Shop Dla Polski Już Dostępny!!!! - asasinul - 23-08-2011 10:46

Około 2.30 dziś w nocy Lockerz poinformowało nas że nareszcie SHOP JEST JUŻ DLA POLSKI!!!!
TU wiadomość z Hallway


[Obrazek: 20110118bannerimage.jpg]
[Obrazek: shopn.jpg]

Cytat:We now ship to four more countries in Shop! Japan, Brazil, Poland and Singapore are the most recent additions to our growing list of countries. To see the complete list of countries we ship to, click here.
co znaczy
Cytat:Od teraz wysyłamy paczki z Shopu do Czterech nowych krajów. Japonia, Brazylia, POLSKA oraz Singapur to najnowsze kraje na naszej liście. Aby zobaczyć pełną listę krajów, do których wysyłamy paczki kliknij TUTAJ.

Napisałem już maila do Kathy w którym zapytałem co zrobią z CŁEM I VATEM. CZEKAM NA ODPOWIEDŹ. ALE TO JUŻ JAKIŚ KROK DO PRZODU.

UWAGA! Wiele rzeczy takich, jak netbooki, różna elektronika czy nawet niektóre koszule wysyłane są tylko i wyłącznie do USA! Przed dodaniem swojego wymarzonego produktu do koszyka, sprawdź czy przypadkiem nie ma w opisie "Item cannot be shipped to [...] Poland".


RE: Shop Dla Polski Już Dostępny!!!! - Driver - 23-08-2011 11:09

dla mnie jak narazie nic sie nie zmieniło ... nie ma przede wszystkim obniżek 100%


RE: Shop Dla Polski Już Dostępny!!!! - asasinul - 23-08-2011 11:26

niby nie ale zobaczymy co lockerz zrobi z clem i vatem bo inaczej to nie bedzuie mialo sensu


RE: Shop Dla Polski Już Dostępny!!!! - insignis6 - 23-08-2011 11:58

Fajnie, za głupią koszulka za 0,10$, trzeba zapłacić jeszcze:
Shipping & Handling: $32.76.
Bardzo dziękujemy za taki shop.;]


RE: Shop Dla Polski Już Dostępny!!!! - asasinul - 23-08-2011 13:07

no i co ciekawe niektórej elektroniki do PL nie wysyłają np wyslą nam do PL ps3 czy x360 ale słuchawek czy tel juz nie niewiem czemu:(no i najgorsze.przesylka ps3 do PL kosztuje uwaga 103$$$$$


RE: Shop Dla Polski Już Dostępny!!!! - pitfromhell - 23-08-2011 14:59

No to co ?Big Grin Przecież można pokryć koszty wysyłki PTZami Smile
Czekam na info co z Clem i Vatem, + dla Ciebie Smile


RE: Shop Dla Polski Już Dostępny!!!! - Driver - 23-08-2011 15:03

mi przesylka ps3 kosztuje 44$


RE: Shop Dla Polski Już Dostępny!!!! - artekn - 23-08-2011 15:57

No no, jest git, ale szkoda że tak wysokie ceny przesyłek i ogólnie produktów... Sad


RE: Shop Dla Polski Już Dostępny!!!! - Tech - 23-08-2011 16:08

(23-08-2011 14:59)pitfromhell napisał(a):  No to co ?Big Grin Przecież można pokryć koszty wysyłki PTZami Smile

Nie można.


RE: Shop Dla Polski Już Dostępny!!!! - pitfromhell - 23-08-2011 17:41

Można. Big Grin


Pozdro Big Grin

[Obrazek: 50521939.jpg]