Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czekamy na kolejne restocki! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Czekamy na kolejne restocki! (/Temat-Czekamy-na-kolejne-restocki-4200)

Strony: 1 2 3 4


Czekamy na kolejne restocki! - Zythus - 31-03-2010 06:36

Wczoraj odbył się Marcowy Restock. Był on dla wielu porażką, a dla wielu najszczęśliwszym momentem w ich Lockerz'owej karierze [choć tych drugich na pewno było mniej].

[IMG]http://img29.imageshack.us/img29/2128smutny.png[/IMG]

Dwie godziny po Restocku, Lockerz podało na hallway'u newsa, który sprawi że za miesiąc znów się nie wyśpimy.

[Obrazek: 15940.jpg]

Cytat:The redemption is now over. Thank you for joining us! For those who didn't get a chance to redeem, we will have more redemptions soon, and later this year, PTZ PLACE will be open 24/7 for you to use your PTZ for your favorite brands and products.

Co tłumaczy się:
Cytat:Właśnie zakończył się restock. Dzięki za uczestniczenie w nim. Do tych, którzy nic nie wygrali - będziemy mieć więcej restocków w krótce, a za kilka miesięcy, PTZ PLACE będzie otwarte 24/7 dla was, abyście mogli wykorzystać swoje PTZ na wasze ulubione rzeczy i produkty.


Ten news niszczy nasze marzenia o tym, że teraz Lockerz otworzy sklepik 24/7.
Wygląda na to, że będzie więcej niż 1 restock, a sklepiku możemy spodziewać się najprawdopodobniej w okolicach końca wakacji, a nawet później.


Gratuluję osobom, które coś zamówiły na Marcowym Restocku i obyście zdobyli upragnione nagrody w przyszłych restockach.



RE: Czekamy na kolejne restocki! - Alcor - 31-03-2010 09:40

Masakra! Lockerz już mówiło że w styczniu miał być ostatni restock i że w lutym otworzą sklepik. Z tego co widzę są strasznie nie słowni. No ale cóż... następne restocki to szansa na kolejne nagrody.


RE: Czekamy na kolejne restocki! - Phantom - 31-03-2010 10:26

chyba lepiej więcej restocków, niż otwarty sklepik z ogromnymi cenami Smile


RE: Czekamy na kolejne restocki! - Roster - 31-03-2010 11:31

wlasnie nie restocki bo ja kisze juz te moje PTZ nie mam co z nimi robic na restock nigdy trafic nie moge Sad


RE: Czekamy na kolejne restocki! - Tech - 31-03-2010 11:49

No cóż, to było to przewidzenia. Miejmy tylko nadzieję, że następnym razem będzie "trochę" więcej nagród.

BTW jakoś nie widzę jak ten sklep miałby wyglądać, skoro nawet po podwyżce cen nie są w stanie zapewnić nagród nawet 1/50 (jak nie mniej) użytkowników.


RE: Czekamy na kolejne restocki! - dante - 31-03-2010 12:15

ja tam nawet na restock nie czekałem bo mam 1200 ptz wiec przy obecnych cenach całe gówno a po co mi psp....mam tylko nadzieje ze jak juz bedzie ten ich obiecany sklepik to ceny zostana takie jak są teraz po 4 krotnej podwyżce... pede mogl zamowic jakiegs lapka moze


RE: Czekamy na kolejne restocki! - Kaziu - 31-03-2010 12:40

Ja myślę co raz bardziej, że Lockerz to jedna wielka ściema, co z tego, że wysyłają nagrody ? Zmieniają słowo jak gacie...


RE: Czekamy na kolejne restocki! - pespe - 31-03-2010 13:13

Sklepik mial być ;/ co oni robią ;/ uczuć nie mają ;p ja już psychicznie padam XD


RE: Czekamy na kolejne restocki! - Sintui - 31-03-2010 13:27

Sklepik już miał być......ale jak zawsze nas oszukali i tyle. Według mnie ten sklepik nie dzadzą wogule, bo im się poprostu się nie opłaca. Będą to przedłużali tak długo ile bądą mogli, a użytkownicy i tak nic z tym nie zrobią..... ja napewno wyśle do nich jakieś zażalenie jeszcze dzisiaj. Sam już nie wiem, chyba z tym skącze bo bawie się w to od 3 miesięcy, a jedyne co wygrałem to skin na iPhona, i nadal czekam (już od 2,5 miesiąca na koszulkę za Z-lista).


RE: Czekamy na kolejne restocki! - Kilol - 31-03-2010 13:32

Ja jednak wolę restocki. Nie wierzę, że kiedy wprowadzą sklepik, to będzie tak łatwo. Coś za pięknie
to wygląda - zbierasz punkty i normalnie zamawiasz nagrodę...