Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: "Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies (/Temat-Poradnik-jak-ogladac-filmy-dla-USA-np-Bunnies-4407)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


"Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - popis1 - 02-04-2010 22:49

Mogło wydawać się że filmiki np. z serii Bunnies mogą obejrzeć tylko hamburgery, otóż nie!
Sposób jest bardzo prosty, nie wiem czy działa u innych, ale u mnie w 100%

1. Po zalogowaniu klikamy zakładkę play i wybieramy jakiś(niedziałający) filmik np. Bunnies: Borat
2. Gdy usłyszymy głos mówiący że nie obejrzymy filmiku w chodzimy w link "My Account" (u góry po prawej ekranu).
3. Na tej stronie nic nie robimy, tylko czekamy określoną ilość czasu (Bunnies: Borat trwa 55 sek. czyli po ok. 59 sek.) przechodzimy do poprzedniej strony(użyj strzałki w przeglądarce).
4. Oczywiście usłyszymy głos mówiący "że nie jesteś Amerykaninem i najlepiej spadaj stąd", ale naszym oczom ujrzymy captcha. Huh
5. Wystarczy wpisać kod z obrazka i powinieneś dostać 2 lub 4 PTZ.

Wydaje mi się że to jest dozwolony sposób, bo w końcu to jest wina lockerz że ma takie błędy.
W pkt. 3 gdy czekamy na tej stronie ważne jest abyśmy czekali dłużej niż trwa filmik!


RE: "Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - Parada - 02-04-2010 22:52

A rzeczywiście działa... Ale ja już dawno obejrzałem te filmiki z króliczkami więc ja nie muszę Wink
A tak pro po to nie trzeba czekać dłużej niż trwa filmik, mi po 30 sekundach działało Wink


RE: "Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - Adik1818 - 02-04-2010 22:53

sprawdzę jutro na drugim koncie i napisze czy to działa.


RE: "Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - CARLOS - 02-04-2010 23:07

Szczerze juz obejrzałem te wszystkie filmy, ale to bardzo ciekawy sposob, ciekawe czy dziala


RE: "Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - mik_26 - 02-04-2010 23:12

u mnie nie działa


RE: "Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - szulakaluble - 02-04-2010 23:27

Działa! i co najlepsze wcale nie trzeba czekać dłużej niż trwa filmik. Ja czekam po 15 sekund i jak robię wstecz to zaraz pojawia się kod:>
Szkoda ze predzej nie było tego sposobu bo dużo filmów z blokadą usunęli już...


RE: "Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - popis1 - 02-04-2010 23:42

(02-04-2010 23:27)szulakaluble napisał(a):  Działa! i co najlepsze wcale nie trzeba czekać dłużej niż trwa filmik. Ja czekam po 15 sekund i jak robię wstecz to zaraz pojawia się kod:>
Szkoda ze predzej nie było tego sposobu bo dużo filmów z blokadą usunęli już...

Sory że tak późno, ale dopiero dzisiaj mnie olśniło Tongue
Zapomniałem dodać że do odmierzania czasu przyda się stoper Wink


RE: "Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - Piter56 - 03-04-2010 08:02

U mnie nie dziala ;/ a dns musze wylaczyc?


RE: "Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - turek092 - 03-04-2010 08:03

mi to nie działa czekam 1 min i daje wstecz ona dalej gada coś tam ;/
Hahaha Udało mi się FAJNE Dzięki wielkie


RE: "Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - Piter56 - 03-04-2010 08:09

Dziala 100%! Tylko trzeba dns wylaczyc!