Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Aluminium Journal [Lutowy Restock] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Otrzymane Nagrody Lockerz (/Forum-Otrzymane-Nagrody-Lockerz-7)
+------ Dział: Restock (/Forum-Restock-266)
+------ Wątek: [Zamknięty]Aluminium Journal [Lutowy Restock] (/Temat-Zamkniety-Aluminium-Journal-Lutowy-Restock-4723)



[Zamknięty]Aluminium Journal [Lutowy Restock] - Kiziordzn - 07-04-2010 18:27

Typ nagrody: Notes Aluminiowy
Pełna nazwa nagrody: Aluminium Journal
Cena: 350PTZ
Zapłacone Cło lub VAT: BRAK
Data wygrania nagrody: 3 fala, daty nie pamiętam
Data otrzymania potwierdzenia wygranej: 11 marca 2010
Data wysyłki nagrody: 11 marca 2010 ?
Data otrzymania nagrody: 07.04.2010
Sposób dostawy: Poczta Polska - listonosz
Link do filmu: Nie zdążyłem nakręcić, z resztą to i tak nic wartościowego
Dodatkowe informacje: Wreszcie, po tylu dniach oczekiwania dostałem paczkę. Teraz już na serio wierzę Lockerz. Zaczynam polowanie na coś lepszego Wink Co do nagrody, bardzo fajnie ten notes wygląda, aluminium z 2 stron o grubości ponad 1,5mm (myślałem, że będzie mniej), na pierwszej stronie tzn "okładce" jest wybite logo lockerz, napis oraz www. Ostatnia kartka to miejsce na Kontakty, numery tel. a na drugiej stronie kalendarze do roku 2012 (no tak wiedza, że w 2012 konieć świata Big Grin). Sorry za zdjęcia, robione słabym telefonem.
Screeny:
[Obrazek: zdjcie0201f.th.jpg][Obrazek: zdjcie0200.th.jpg][Obrazek: zdjcie0198.th.jpg][Obrazek: zdjcie0197c.th.jpg][Obrazek: zdjcie0196.th.jpg][Obrazek: zdjcie0195h.th.jpg]


RE: Recycled Journal [Lutowy Restock] - kura - 07-04-2010 18:30

Błąd masz.
W temacie napisałeś że Recycled a jest Aluminium ;P
A to są dwa różne notesy ;p

BTW. Gratki Wink


RE: Recycled Journal [Lutowy Restock] - Shaiders - 07-04-2010 18:32

Ładny fajny, ale ja i tak koszulkę wybrałem Smile


RE: Recycled Journal [Lutowy Restock] - Kiziordzn - 07-04-2010 18:34

Ahh kurcze wiem teraz zauważyłem. Dzięki.


RE: Aluminium Journal [Lutowy Restock] - SZAFI - 07-04-2010 18:42

GZ Big Grin


[Zamknięty][Zamknięty]Aluminium Journal [Lutowy Restock] - Tech - 19-03-2011 10:16

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.