Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Prawda o kontach Fake, Z-listerze i banach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Prawda o kontach Fake, Z-listerze i banach (/Temat-Rozwiazane-Prawda-o-kontach-Fake-Z-listerze-i-banach-4762)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Prawda o kontach Fake, Z-listerze i banach - GROM2012 - 08-04-2010 13:10

Ściemano ludziska ;]

Mam zapytanko do was. Jak to jest dokładnie z tymi kontami fake i banami za nie? A konkretnie to na przykładzie moje Z-listera, to czy jeśli mam 18 kont fake, średnio po 4 z innego IP (u mnie, w szkole, u kolegi) i gdzieś z 10 e-maili jest z jednej strony (z interia.pl) i każde założone konto na Lockerz nie ma imion i nazwisk np.sawqdafa tylko np. Adolf Włodzimirowicz Tongue, a tylko reszta była wypełniana na pałe. To czy dostane za to bana jak uda mi się wylosować nagrodę???

P.S. Trochę namieszałem, ale mam nadzieje, że skumacie o co mi chodzi Big GrinBig GrinBig Grin


RE: Prawda o kontach Fake, Z-listerze i banach - szulakaluble - 08-04-2010 14:40

Na bank zostanie anulowana ci nagroda i odjete ptz badz wyzerowane. Ale lepiej sie przyznac samemu zawsze to jakies złagodzenie kary...


RE: Prawda o kontach Fake, Z-listerze i banach - Magnus - 08-04-2010 14:52

Raczej coś mogą zrobić za to ... Napisz do nich że masz fake konta Smile


RE: Prawda o kontach Fake, Z-listerze i banach - GROM2012 - 08-04-2010 14:59

Dzięki za odp. + leci dla was ;]
A tak przy okazji to jeszcze jedno pytanko. Jeśli dzisiaj już wysłałem przeprosiny do Lockerz, a jak wiadomo odpowiadają po min. 1 a nawet 2 miesiącach to czy jeśli uda mi się zamówić jakąś nagrodę a po odjęciu mi przez Lockerz 50%PTZ nie było mnie by stać na tę nagrodę, to czy bym ją dostał??? Czy po prostu odejmą mi PTZ za nagrodę a dopiero w tedy jak już mi odpiszą odejmą 50%PTZ z tego co mi jeszcze zostało??? Oczywiście lepsza była by ta druga opcja ;]


RE: Prawda o kontach Fake, Z-listerze i banach - cinexik - 08-04-2010 17:17

mogą wtedy anulować nagrodę i jeszcze dostaniesz bana.
wiec na razie sie wstrzymajTongue
zbieraj pkty i czekaj na odpowiedz.


RE: Prawda o kontach Fake, Z-listerze i banach - emaema - 08-04-2010 17:38

Ja niewiem, ale ja znam to na swoim przykładzie. miałem 100 fejk kont z JEDNEGO adresu.. zamówiłem nagrodę i się nie kapnęli że oszukiwałem.
Może dlatego że zanim zaczęli sprawdzać moje zamówienie oraz przy tym moje konto, zmieniłem adres na który się logowałem... niewiem czy to coś dało ale może jeżeli sie boisz sam spróbuj


RE: Prawda o kontach Fake, Z-listerze i banach - GROM2012 - 08-04-2010 18:14

a co mi tam mam dwa konta jedno na ojca jedno moje więc na jednym będe dalej zbierał PTZ a na drugim sprubije capnąć nagrodę. Z tym że na obu dzisiaj wysłałem wiadomośc do Lockerz że mam konta fake. Ale najwyżej będzie ban ;] Właściwie będzie można od nowa tylko szkoda tych kilku jak nie kilkunastu godzin spędzonych na oglądaniu filmików i zbieraniu PTZ


RE: Prawda o kontach Fake, Z-listerze i banach - mati852a - 08-04-2010 18:39

ja miałem 19 fake, napisałem maila do lockerz i mi odjęli 50% ptz


RE: Prawda o kontach Fake, Z-listerze i banach - KamilZioom - 08-04-2010 18:57

ja mam 29 fejk kont i dostałem 25 $ , grę na ps3 i koszulkę i co ??? Łyso ???


RE: Prawda o kontach Fake, Z-listerze i banach - Magnus - 08-04-2010 20:13

Masz szczęście po prostu ... Wink