Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sieć z długą ważnością konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Sieć z długą ważnością konta (/Temat-Siec-z-dluga-waznoscia-konta-47884)

Strony: 1 2


Sieć z długą ważnością konta - mikolaj90 - 30-12-2011 17:53

Witam

Bez przedłużania, pytanie jak w temacie. Jaką sieć wybrać bo chcę odejść od tych złodziei plusa ! Ważność konta musi być jak najdłuższa, cennik rozmów sms'ów nie gra roli - oczywiście jak najmniej ale skupiam się bardziej na ważności konta. Każda sieć gra rolę, wszystkie !

I proszę nie podawać mi plusa bo z tej sieci rezygnuję.


RE: Sieć z długą ważnością konta - xPietrek - 30-12-2011 18:42

W Play'u doładowanie dowolną kwotą przedłuża ważność konta o rok. Stawki mają dobre, 29gr/min, 9gr/sms.
Wada to to, że inne sieci mają do Ciebie drożej.
W orange też niedawno była promocja, że jak wyślesz sms'a na jakiś tam numer, to masz ważność konta na 2 lata, ale to już chyba nie aktualne :-)


RE: Sieć z długą ważnością konta - wodnik1990 - 30-12-2011 18:53

W orange dalej jest ta promocja, tylko że nie wydłuży się ważność konta o 2 lata, a o rok. O 2 lata wydłużało wysłanie smsa do 30.11 Wink


RE: Sieć z długą ważnością konta - mikolaj90 - 30-12-2011 18:54

Obczaję Play'a. Ktoś ma do mnie drożej ale jak ktoś będzie chciał zadzwonić to zadzwoni Smile


RE: Sieć z długą ważnością konta - freeboy - 30-12-2011 19:22

W heyah tez po kazdym doladowaniu przedluza o rok a za korzystanie z karty przedluza stopniowo bez doladowywan, sms'y w sieci za free


RE: Sieć z długą ważnością konta - Mazurex1 - 30-12-2011 22:28

Chciałem powiedzieć to samo co freeboy, ale jeszcze dodam że Heyah robi promocję Podwójne doładowanieSmile


RE: Sieć z długą ważnością konta - adik0070 - 30-12-2011 23:20

(30-12-2011 18:54)mikolaj90 napisał(a):  Obczaję Play'a. Ktoś ma do mnie drożej ale jak ktoś będzie chciał zadzwonić to zadzwoni Smile

Pomyśl na tym.

"-Koledzy na imprezie: Dzwonimy po Mikołaja?
- Nie z playa ma"

xD


RE: Sieć z długą ważnością konta - Scoobyx - 30-12-2011 23:29

Jeśli by cię to interesowało to RedBull Mobile ma dobrą ofertę. Doładujesz za 50 zł i masz ważność konta na pół roku i do tego dużo mb internetu za free z dobrą prędkością, a jak ci się skończy pakiet danych to masz za free. Jestem w tej sieci i nie narzekam jak na razie. Zasięg też dobry jest Smile


RE: Sieć z długą ważnością konta - QueenRequiem - 16-09-2012 10:02

ja mam play. wszystko ok tylko faktycznie mało kto chętnie dzwoni, bo drogo -,-


RE: Sieć z długą ważnością konta - Jaro070 - 16-09-2012 10:33

@up

Drogo, bo dajecie się w ciula robić.