Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[rFactor] Nowa liga - chętni, wybór modu, decyzje... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [rFactor] Nowa liga - chętni, wybór modu, decyzje... (/Temat-rFactor-Nowa-liga-chetni-wybor-modu-decyzje-51621)

Strony: 1 2


[rFactor] Nowa liga - chętni, wybór modu, decyzje... - Razer - 01-04-2012 10:10

hejka

na prośbę kilku osób otwieram zapisy do nowej ligi rFactor

co będzie potrzebne? rFactor + hamachi + mod

Na jakim modzie chcecie jeździć? Mają być zdawane licencje na jazdę? Ile jest osób chętnych?

1. Razer...
2.....


RE: [rFactor] Nowa liga - chętni, wybór modu, decyzje... - Scoobyx - 01-04-2012 13:41

Zapisz mnie.
Mod ISR, czy jest już jakiś nowszy ?
Można zdawać licencję.


RE: [rFactor] Nowa liga - chętni, wybór modu, decyzje... - BarcelonaFCB - 02-04-2012 21:54

Mnie też wpisz.


RE: [rFactor] Nowa liga - chętni, wybór modu, decyzje... - Navari - 02-04-2012 21:55

Gralem kiedys z godzinke, moge sprobowac ale gdzies od czwartku


RE: [rFactor] Nowa liga - chętni, wybór modu, decyzje... - HeniutX - 02-04-2012 21:58

Wpisz ale najpierw chce wiedziec kiedy mw. ^^


RE: [rFactor] Nowa liga - chętni, wybór modu, decyzje... - MareKSG - 02-04-2012 23:00

Liga z pewnością nie dotrwa do końca tak jak za pierwszym razem, ale dla zabawy mogę pojeździć Smile Nie wiem czy będę brał udział we wszystkich wyścigach ale spróbuje. Dopisz mnie jak coś. Mam nadzieję, że ktoś ze starej ekipy będzie też jeździł np. Kalis lub Jeppers.


RE: [rFactor] Nowa liga - chętni, wybór modu, decyzje... - wodnik1990 - 03-04-2012 13:18

To i ja się zapisuję Wink


RE: [rFactor] Nowa liga - chętni, wybór modu, decyzje... - vanor - 03-04-2012 15:15

zapiszę sie i ja , może nie zawsze bede jeździł , ale dla rozrywki można pograć Smile


RE: [rFactor] Nowa liga - chętni, wybór modu, decyzje... - MareKSG - 03-04-2012 20:29

Dobra sprawa wygląda tak: chciałem to wrzucić na multiupload.com ale nie działa. Jeżeli zna ktoś inną równie dobrą stronę do upania plików to mogę to upnąć. Póki co jedyne rozwiązanie to pobieranie z chomikuj (niestety trzeba wykupić transfer, na allegro za 2,60 5GB).

http://chomikuj.pl/mareksg1948/rFactor

Wszystko jest, gra, mod, patche, trasy, crack, instrukcja.


RE: [rFactor] Nowa liga - chętni, wybór modu, decyzje... - Razer - 03-04-2012 20:32

wszyscy chcą jezdzic na ISR? Big Grin

dawajcie swoje propozycje, ja postaram sie złapać blackjoe'go i spytac go o ciekawe mody ;p