Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ktory uploading warto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Ktory uploading warto (/Temat-Ktory-uploading-warto-52710)



Ktory uploading warto - Dami Dii - 25-04-2012 21:19

Czesc!
Jestem nowy, wpadlem tutaj z googla szukajac informacji o zarobku z racji ze jestem chwilowym inwalida. Pomyslalem o uploadingu, a wiec jaki polecacie na ktorym mozna zarobic jak najwiecej?


RE: Ktory uploading warto - Nikodemsky - 25-04-2012 21:37

na PPA zarobisz największe sumy - FireCash, CashFiles, Cashbuzz - do wyboru, do koloru, poradniki PPA również znajdują się tutaj na forum o ile się nie mylę, podobnie jak wstawiać filmiki na Youtube, z tego co mi się wydaję, również wiele osób proponuje pomoc w zamian za refa,

możesz też działać PPD, z tym że tam jest o wiele trudniej(czasami może łatwiej, kluczowe jest wstawianie swoich linków na dużej ilości for itd. )

wszystkie info znajdziesz tutaj na forum bez problemu Smile

EDIT: TUTAJ zamieściłem kilka istotnych informacji również dobrych na początek


RE: Ktory uploading warto - Dami Dii - 25-04-2012 22:08

No to jutro przejze na powaznie, siedze przy laptopie min 16h dziennie a moge na noc zostawiac jak cos wiec warto cos porobic;p


RE: Ktory uploading warto - Nikodemsky - 25-04-2012 22:12

wytrwały bardzo jesteś Smile Jeśli choć 1/3 z tego wykorzystać na upload PPA czy jakikolwiek inny sposób zarobku w necie, to powinieneś być zadowolony z wyników,

tutaj mała motywacja: http://zarabiam.com/showthread.php?tid=52641


RE: Ktory uploading warto - Dami Dii - 25-04-2012 22:13

ja moge nawet 10h wykorzystac na to bo 6 potrzebuje do ogarniecia strony hehe
Jak ktos chce pomoc w zarobkowaniu to chetnie z reflinka sie zarejstruje o ile osoba mi support zapewniSmile J
Jestem zdeterminowany