Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wakacje 2012 - Miejsca godne polecenia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Wakacje 2012 - Miejsca godne polecenia (/Temat-Wakacje-2012-Miejsca-godne-polecenia-52789)

Strony: 1 2


Wakacje 2012 - Miejsca godne polecenia - Admin - 28-04-2012 09:36

HejaSmile

Postanowiłem się Was poradzić, jakie sprawdzone według Was miejsca polecilibyście na wakacje. Najlepiej coś z biura podróży na sierpień (nie góry). Miło widziane Wasze wspomnienia z wakacji Smile


RE: Wakacje 2012 - Miejsca godne polecenia - siampa - 28-04-2012 09:38

Tripping po pomorzu - Ustka, Lebork, Kolobrzeg, Swinoujscie.


RE: Wakacje 2012 - Miejsca godne polecenia - erold - 28-04-2012 09:41

Ja osobiście polecam Wyspy Kanaryjskie ( Byłem niestety tylko na Gran Canaria ale za to 3 razy ) Wyspę tą jak najbardziej polecam. Po pierwsze ciepło tam jest non stop, dużo pięknych kobiet " pewnie też w jakimś stopniu Admina to interesuje" dużo pubów, dużo plaż, dyskotek i wiele innych miejscówek gdzie ludzie się spotykają. Nie wiem jaka może być cena hotelu ponieważ przy każdej wizycie na "GC" nocowałem zawsze u siostry Smile


RE: Wakacje 2012 - Miejsca godne polecenia - Admin - 28-04-2012 09:45

(28-04-2012 09:38)siampa napisał(a):  Tripping po pomorzu - Ustka, Lebork, Kolobrzeg, Swinoujscie.

aaaa za granicą tylko i wyłącznie Smile
za gówniaża na kolonie tam zawsze jeździłem Tongue fajne wspomnienia Smile


(28-04-2012 09:41)erold napisał(a):  Ja osobiście polecam Wyspy Kanaryjskie ( Byłem niestety tylko na Gran Canaria ale za to 3 razy ) Wyspę tą jak najbardziej polecam. Po pierwsze ciepło tam jest non stop, dużo pięknych kobiet " pewnie też w jakimś stopniu Admina to interesuje" dużo pubów, dużo plaż, dyskotek i wiele innych miejscówek gdzie ludzie się spotykają. Nie wiem jaka może być cena hotelu ponieważ przy każdej wizycie na "GC" nocowałem zawsze u siostry Smile
Co do tych pięknych kobiet to średnio Tongue bo ze swoją piękną bym jechał Smile ale opisówka bardzo ciekawa Smile


RE: Wakacje 2012 - Miejsca godne polecenia - siampa - 28-04-2012 10:01

(28-04-2012 09:45)Admin napisał(a):  
(28-04-2012 09:38)siampa napisał(a):  Tripping po pomorzu - Ustka, Lebork, Kolobrzeg, Swinoujscie.

aaaa za granicą tylko i wyłącznie Smile
za gówniaża na kolonie tam zawsze jeździłem Tongue fajne wspomnienia Smile
Bleh, tez bym chetnie pojechal gdzies za granice. Siedziec przez cale zycie w Ustce, mieszkac 200m od morza - juz mi sie znudzilo Big Grin


RE: Wakacje 2012 - Miejsca godne polecenia - Sloniasek - 28-04-2012 10:20

Ja bym polecał nad Lazurowe Wybrzeże we Francji. Smile


RE: Wakacje 2012 - Miejsca godne polecenia - BarcelonaFCB - 28-04-2012 10:42

Ja byłem we Francji ale na północy i brzydko było wtedy, ale ja bym ci polecał Hiszpanie odwiedzić. Sam się tam muszę wybrać.


RE: Wakacje 2012 - Miejsca godne polecenia - Scoobyx - 28-04-2012 10:43

A ja od siebie polecam Grecję - Zakhyntos.
Byłem rok temu. Jest tam tak pięknie, że się tego nie da opisać. Ciepła i przejrzysta woda -_^ .
Ew. jeszcze Rodos lub Kretę. Wszystko zależy ile masz kasy Wink
A jeśli chcesz poimprezować to zapraszam do Novalji Zrce w Chorwacji. Imprezy to praktycznie tam są 24/7 Big Grin A również jest ładnie. W grecji jest spokojniej, tam nie ma praktycznie w ogóle takich imprez, jak w chorwacji.

Zabawa - Croatia , wypoczynek - Greece
Sam wybierz Smile





Pozdro Wink


Wakacje 2012 - Miejsca godne polecenia - wodnik1990 - 28-04-2012 10:55

Takze polecam Grecje a szczegolnoe Krete. Bylem 2 lata temu z druga polowka i ja bylem bardzo zadowolony. Gory, moze, ciepla czysciutka woda, fajne krajobrazy, kapiele w lagunach. Polecam wpozyczenie auta gdzie wtedy mozemy sami pozwiedzac. Fajna alternatywa jest tez TurcjaWink


Sent from my iPad using Tapatalk HD


RE: Wakacje 2012 - Miejsca godne polecenia - nitram - 28-04-2012 11:46

Novalji Zrce w Chorwacji - wybieram ale mnie nakręciłeś Scoobyx, polecasz jakieś konkretne biuro podróży czy lepiej indywidualnie tam jechać ?