Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]PSP czy Shuffle - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+------ Dział: Sondy/Ankiety (/Forum-Sondy-Ankiety-17)
+------ Wątek: [Zamknięty]PSP czy Shuffle (/Temat-Zamkniety-PSP-czy-Shuffle-5396)

Strony: 1 2


[Zamknięty]PSP czy Shuffle - pkrecik6 - 17-04-2010 22:39

Mam do was pytanie bo tak szczerze to bedzie mój pierwszy restock, ponieważ wcześniej po prostu zbierałem PTZ i mam do was pytanie Czy lepiej zakupić PSP Ratchet czy Ipod Shuffle? a może nintendo ? Big Grin i napiszcie według swoich obserwacji w komentarzach który itemek z podanych przeważnie najszybciej schodzi a który najwolniej Big Grin


RE: PSP czy Shuffle - Kilol - 17-04-2010 22:42

Jeśli będzie to twój pierwszy restock, to polecam iPoda shuffle. Początkującym RACZEJ nie udaje się zgarnąć PSP.
Chyba, że chcesz iść na głęboką wodę.Tongue


RE: PSP czy Shuffle - Killer - 17-04-2010 22:43

psp zdcyowanie najszybciej znika shufle i dsi podobnie ale na shufle masz chyba najwieksza szanse


RE: PSP czy Shuffle - Devilry225 - 17-04-2010 22:45

Według mnie PSP za 800 schodzi najszybciej,a zaraz po nim Nintendo i Szufelka(choć to chyba różnica tej minuty, 30 sekund ?).Tak jak Kilol proponuje ci brać Szufle.


RE: PSP czy Shuffle - pkrecik6 - 17-04-2010 22:47

Pierwszej 3 już dziękuje bardzo za podpowiedż powiedżcie jeszcze bo straszny haos jest na forum (banan coś wspominał że musi posprzątać.) wiecie coś czy jest ten autofil lub inne na ten kwietniowy restock ?


RE: PSP czy Shuffle - Magnus - 18-04-2010 10:01

Bym brał PSP Smile


RE: PSP czy Shuffle - Burned - 22-04-2010 15:11

PSP bym brał i tak najszybciej pewnie sie rozejdzieBig Grin


RE: PSP czy Shuffle - Sony_st - 22-04-2010 15:18

Hmm z tego co tu masz do wyboru to raczej nic bym nie wziął, jeśli masz tyle ptz co masz w sygnaturze to bierz ipoda 8GB chyba że uzbierasz to 16GB


RE: PSP czy Shuffle - rafal95 - 22-04-2010 17:25

shuffle jest raczej nieoplacalny bo dowala ci 130 zl za cos co jest warte niecale 300 psp praktycznie bez szans polecam dsi ;p clo ze 120 a warty 500zl+


RE: PSP czy Shuffle - blackjoe - 22-04-2010 17:31

Jak to mówią "chcieć to móc" Tongue Mi udało się zgarnąć PSP więc tobie też tego życzęSmile