Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
tomer123 oszust - kolejny temat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: tomer123 oszust - kolejny temat (/Temat-tomer123-oszust-kolejny-temat-54780)



tomer123 oszust - kolejny temat - Matez - 17-06-2012 15:21

Witam. Pewnie w tej chwili część z was mnie wyśmieje, bo dałem się oszukać tomerowi facepalm o którym było już parę negatywnych tematów ale w żadnym z nich nie było twardych dowodów że oszukał. Poza tym dostał nie wiadomo skąd kilka pozytywnych komentarzy w swoich tematach gdzie oferuje wymianę paypal -> sms. Ale do rzeczy, tutaj macie dowody że to oszust:

Moje korespondencja z nim na pw:
[Obrazek: L3urA.png]
[Obrazek: wkxXc.png]
Jak widać nie wysłał mi tego kodu:
[Obrazek: jzmAi.png]

Na gg:
[Obrazek: lPfHd.png]

Dowód że przesłałem tę kasę:
[Obrazek: j8dHb.png]


Tak więc przestrzegam wszystkich: Nie dokonujcie żadnych wymian, transakcji itd z użytkownikiem tomer123 !. A Przynajmniej nie wysyłajcie pierwsi.

PS Dlaczego on nie dostał jeszcze bana, patrząc na to ile na niego poleciało skarg? Big Grin


RE: tomer123 oszust - kolejny temat - bios - 17-06-2012 15:23

Racja, bana temu pajacowi.


RE: tomer123 oszust - kolejny temat - Szeejq - 17-06-2012 15:28

Kupywalem u niego pare razy smsy nigdy nie bylo problemu, dzis tez mialem kupywac, wydaje mi sie zebysmy zobaczyli jak tomer sie do tego ustosunkuje


RE: tomer123 oszust - kolejny temat - Driver494 - 20-06-2012 14:43

No a mi keya do steama sprzedawał :S jeszcze go nie ma.


RE: tomer123 oszust - kolejny temat - Skipi - 22-06-2012 07:51

Ja tez kupowałem było wszystko ok, ale dziecią szajba do głowy czasami odbija.


RE: tomer123 oszust - kolejny temat - Driver494 - 23-06-2012 17:47

(22-06-2012 07:51)Skipi napisał(a):  Ja tez kupowałem było wszystko ok, ale dziecią szajba do głowy czasami odbija.

"dziecią" nje odbija szajba tylko on naprawdę oszukuje.