Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Użytkownik mpgdynia OSZUST! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Użytkownik mpgdynia OSZUST! (/Temat-Uzytkownik-mpgdynia-OSZUST-54811)



Użytkownik mpgdynia OSZUST! - geps4 - 18-06-2012 12:58

Zostałem oszukany przez użytkownika naszego forum: mpgdynia.


RE: Użytkownik mpgdynia OSZUST! - malpa2 - 20-06-2012 16:12

Bardzo dobrze że cie oszukał, jeśli jesteś na tyle głupi żeby wysyłać obcej osobie pieniądze..


RE: Użytkownik mpgdynia OSZUST! - zarabiamwnecie - 21-06-2012 09:09

No to zaszalałeś.. 1k poszło się pierdolić..


RE: Użytkownik mpgdynia OSZUST! - geps4 - 21-06-2012 09:25

@malpa2 dzięki...

@zarabiamwinternecie:
Dzwoniłem do banku który cofnie przelew, a całą sprawę zgłosiłem na policję. Bez problemu go namierzą i dostanie za swoje, bo nie tylko mnie oszukał.


RE: Użytkownik mpgdynia OSZUST! - Ombrinho - 21-06-2012 12:50

Chciwość ludzka nie zna granic....heh, ale to pozostałości po poprzedniej epoce


RE: Użytkownik mpgdynia OSZUST! - UniverMan - 21-06-2012 20:54

Nie wierze ze tak sie dales wje... masz jakiegos screna albo cos na dowod?:)Jak tak sie wkopales temu gnojkowi to poprostu mistrzostwo Smile


RE: Użytkownik mpgdynia OSZUST! - Max998 - 21-06-2012 21:37

A gdyby ktoś do Ciebie przyszedł do domu też byś mu dał prawie 1000zł. i liczył na to, że wróci oddać?..
Po prostu sam *facepalm się robi...


RE: Użytkownik mpgdynia OSZUST! - Killer - 23-06-2012 13:49

Dlaczego wysyłasz w ciemno tak duże sumy użytkownikowi, który ma kilka postów ? zresztą, nie ważne ile ma postów, forum nie gwarantuje Ci żadnego bezpiczeństwa w przeprowadzonych transakcjach, trzeba było dodatkowo się zabezpieczyć korzystając z allegro czy innych sposobów.

Przenoszę do odpowiedniego działu.