Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak przyspieszyc lockerz - Mozilla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: [Poradnik] Jak przyspieszyc lockerz - Mozilla (/Temat-Poradnik-Jak-przyspieszyc-lockerz-Mozilla-569)



[Poradnik] Jak przyspieszyc lockerz - Mozilla - Enemy - 28-12-2009 00:39

Jak wiemy Lockerz.com jest użytkowane przez wiele milonów osób "naraz".
Ten poradnik przestawia jak za pomocą wtyczki do Mozilli przyspieszyc Lockerz np: na restockach blokując obrazki dzięki czemu strona szybcej sie załaduje.


1.Będąc w posiadaniu Mozilli pobieramy wtyczke do niej stąd:https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/1865

2.Po instalacji i zresetowaniu przeglądarki, w prawym górnym rogu powinniście mieć taką ikonkę:
[Obrazek: adblock_plus_SC.jpg]

3.Następnie przechodzimy na stronę lockerz.com i wchodzimy do działu "electronics"
4.Klikamy na pokazanym obrazku PPM, zjezdzamy na dól i klikamy "zablokuj obrazek"
[Obrazek: adblock111.jpg]
5. Po czym ukazuje nam się okno. Nic w nim nie robimy tylko zatwierdzamy klikając "dodaj filtr"
[Obrazek: adblock222.jpg]
6. Po zatwierdzeniu obrazek powinien zniknąć jeśli tak sie nie stało odśwież stronę.
7.Kolejną rzeczą ułatwiającą szybsze załadowanie się Lockerz podczas Restocku, jest zlikwidowanie obrazków nagród.
[Obrazek: adblock33.jpg]
Jak widać na prawo i lewo zastosowałem Adblock'a
8. Jeżeli chcesz zablokować więcej obrazków cofnij się do punktu 4 i 5.
Moja rada - Jeżeli masz zamiar zamówić np. Xboxa, musisz wejść w dział "Electronics" i samodzielnie zablokować wszystkie inne obrazki oprócz twojego Xboxa ! Podczas Restocku szybko odnajdziesz swoją nagrodę, ponieważ tylko ona się wyświetli, kiedy inne będą wyglądały jak w pkt. 7 (obrazki po lewej i prawej).
9.Każdy zablokowany element można przywrócić do stanu używalności technicznej.
[Obrazek: asd23.jpg]
Wystarczy kliknąć na czerwony "X"

Mam nadzieje że poradnik sie do czegoś wam przyda. Pozdro i liczę na plusik za waszej strony Smile


RE: [Poradnik] Jak przyspieszyc lockerz - Mozilla - Alcor - 28-12-2009 02:05

Świetny poradnik, napewno ułatwi upolowanie wymarzonej nagrody podczas restocku.


RE: [Poradnik] Jak przyspieszyc lockerz - Mozilla - turbocwaniak - 28-12-2009 09:17

Poradnik na pewno się przyda. +
Skąd bierzesz te pomysły? Smile


RE: [Poradnik] Jak przyspieszyc lockerz - Mozilla - Enemy - 28-12-2009 11:34

To już moja słodka tajemnica Smile


RE: [Poradnik] Jak przyspieszyc lockerz - Mozilla - Dyzmator - 03-01-2010 19:20

A może jednak lepiej korzystać z opery która zapamiętuje obrazki i grafikę strony i także szybciej się ładuje.


RE: [Poradnik] Jak przyspieszyc lockerz - Mozilla - freemen11 - 06-01-2010 17:28

To się już raczej nie przyda jak nie widzimy nagród przed restockem. Chyba że się mylę to mnie poprawcieSmile


RE: [Poradnik] Jak przyspieszyc lockerz - Mozilla - Qbashon - 16-02-2010 16:20

Widzimy - wlasnie teraz np. Wink

@Enemy
Czy Adblock zapamieta te same obrazki przy następnym restocku??? I czy jeżeli teraz jest "redeem" to nic nie zmienia jak juz bedzie restock NORMALNY?


RE: [Poradnik] Jak przyspieszyc lockerz - Mozilla - galakty - 17-02-2010 15:08

Pomysł średni bo mogą zmienić adres obrazka i już nie zadziała. W dodatku program Adblock i jego używanie jest nielegalne. Tak dla waszej świadomości.


RE: [Poradnik] Jak przyspieszyc lockerz - Mozilla - Jasio - 19-02-2010 17:03

Elo mam pytanie nie wiem czy dobrze zrobiłem ale to jest dział poradniki .. Dlatego zdecydowałem się tu napisac. Chciałbym sie dowiedziec jak zrobic ikone ( Jesli pomogłem daj + ) ?? prosze o pomoc Smile dzieki