Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PŁACĘ 0,5 zł na PAYPAL - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: PŁACĘ 0,5 zł na PAYPAL (/Temat-PLACE-0-5-zl-na-PAYPAL-5942)

Strony: 1 2 3


PŁACĘ 0,5 zł na PAYPAL - Fractal - 25-04-2010 07:53

Chcesz dostawać co 14 dni jedną, stałą wypłatę? W przeciwieństwie do konkurencji nie musisz czekać miesiącami aż zaczniesz naprawdę zarabiać. U mnie od samego początku oferowana jest jedna, wysoka stawka za aktywne klikanie w jednym buxie (dla informacji podam, że jest to NeoBux). Jeśli nie odpowiada Ci żmudne oczekiwanie na powiększenie swoich zysków z buxów - zapraszam do mnie! Moja oferta z pewnością Cię zadowoli!

Zapłacę 0,5 zł co 14 dni wszystkim, którzy będą aktywni w jednym buxie [NeoBux]. Oprócz własnych zarobków otrzymacie wypłatę także ode mnie! Są to tylko 2 minuty dziennie!

Jedyne co musicie zrobić to poświęcić ten czas dziennie na wyklikanie 4 reklam dziennie.

Warunek jest tylko jeden. Codzienna aktywność.

Jeśli ktoś jest zainteresowany moją ofertą - zapraszam na PW w celu otrzymania szczegółów!


Uwaga! Liczba miejsc ograniczona!

Wypłaty są realizowane w co drugą sobotę miesiąca. Jeśli zapiszesz się po terminie wypłaty to logiczne - Twoja pierwsza wypłata będzie o kilka groszy mniejsza, jednak kolejne będą już obejmowały pełną stawkę.

Jeśli chcesz poznać szczegóły - zapraszam na PW!

UWAGA!

Ogłaszam mały bonus dla klikaczy w NeoBux. Jeśli znajdziecie mi poleconych to zwiększę waszą stawkę o 25% za każdego poleconego!. Przy 10 zdobytych dla mnie poleconych (trochę ciężko, ale można Wink ) stawka będzie wynosić tylko za tego buxa prawie 4 zł!

Zapraszam do rejestracji w NeoBux.


RE: PŁACĘ 2 zł na PAYPAL - Fractal - 27-04-2010 14:32

Jak tylko dostanę kolejną wypłatę z GagaBux - zwiększę stawkę do 1$! Dodatkowo kończą się miejsca na NeoBux. Jest to już ostatnia chwila by załapać się na obydwa buxy i skorzystać z przywileju większej stawki! Nie zwlekaj, by później nie żałować!


RE: PŁACĘ 2 zł na PAYPAL - Joker - 03-05-2010 13:31

A moze byc tylko na GagaBux ? ile wtedy płacisz?


RE: PŁACĘ 2 zł na PAYPAL - Fractal - 03-05-2010 13:36

Może być, 80% stawki by Ci pasowało? Wink


RE: PŁACĘ 2 zł na PAYPAL - Joker - 03-05-2010 13:38

czyli ?? moze byc nawet 50 groszy mi to nie przeszkadza, ważne zeby bylo Tongue

acha a co jak np. nie dam rady kliknąć w jakiś dzień ? odbierasz ileś czy nie płacisz w ogóle ?


RE: PŁACĘ 2 zł na PAYPAL - Fractal - 03-05-2010 13:41

Za klikanie tylko w GagaBux mogę dać 1,6 zł. Jeden dzień czy dwa braku Twojego klikania przeżyję. Ważne, by nie zdarzało się to częściej. :>

Zresztą, i tak niedługo podwyżka i za dwa buxy będzie 1$ a za jeden (GagaBux) ok. 0,8$ (2,30 zł). Wink


RE: PŁACĘ 2 zł na PAYPAL - Joker - 03-05-2010 13:43

spoko to odpisz na pw ,lub tutaj swoje gg i porozmawiamy Smile


RE: PŁACĘ 2 zł na PAYPAL - Athemis - 05-05-2010 09:13

Odezwij się na PW.


RE: PŁACĘ 2 zł na PAYPAL - Fractal - 08-05-2010 08:30

Dziś została zrealizowana kolejna wypłata. Spora część osób nie otrzymała pełnej stawki z jednego powodu - nie minęło 14 dni od rejestracji, jednak kolejne wypłaty będą już obejmowały całość. Proszę o wklejenie w tym temacie dowodów wypłat z ukrytymi moimi danymi (imię, naziwsko, mail) oraz zapraszam nadal do aktywnego klikania!

UWAGA! Nadal czekam na wypłatę z GagaBux, jednak oprócz zwiększenia stawki do 1$ planuję małe bonusy dla najbardziej aktywnych klikaczy. Najprawdopodobniej będzie do wyboru:

a) jednorazowo potrójna stawka
b) 10% - 50% premii na cały okres

Nadal są wolne miejsca, więc zapraszam do rejestracji. Smile


RE: PŁACĘ 2 zł na PAYPAL - Slivovica - 08-05-2010 08:46

http://www.myimg.de/?img=paypalce65e.jpg

Dzieki ;]