Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PokerStrategy.com - 50$ za friko na start! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: PokerStrategy.com - 50$ za friko na start! (/Temat-PokerStrategy-com-50-za-friko-na-start-7031)

Strony: 1 2 3 4 5


PokerStrategy.com - 50$ za friko na start! - Fallriv - 13-05-2010 02:47

Od razu zaznaczam kilka ważnych spraw:

Nie jest to oferta dla chcących zarobić marne grosze i wypłacić

Poker wymaga czasu, zaangażowania i cierpliwości - to jest sport. Ale cholernie opłacalny!
Wyobraź sobie siebie, grasz w pokera od roku, Twoje umiejętności pozwalają Ci już na stałe dochody rzędu kilku tysięcy dolców + udało Ci się zakwalifikować do nie jednego turnieju na żywo, gdzie przeżyłeś wspaniałą przygodę spędzając weekend w drogim hotelu zagranicą, popijając drinki na plaży i grając w pokera.

Ciekawe prawdaSmile? Owszem, jest to jak najbardziej możliwe jeżeli tylko postanowisz być profesjonalnym pokerzystą, a nie niedzielnym graczem. Kto wie, może poszczęści Ci się i zostaniesz milionerem jak niejeden pokerzysta wygrywając World Series of Poker w Las Vegas.

Ale jak zacząć? Jak się za to zabrać i jak nie tracić własnej kasy (w pokera się nie da wiecznie wygrywać, zawsze musimy liczyć się ze stratami, ale odpowiednie umiejętności pozwolą Ci ograniczyć straty do minimum, a zwiększyć zyski do maksimumSmile).

Po kolei:
Platforma PokerStrategy.com oferuje dla nowych graczy 50$ kapitału startowego, oraz masę filmików i artykułów instruktażowych dzięki, którym możesz poznać podstawy gry w pokera jeżeli nie grałeś, poznać fachowe strategie i dowiedzieć się jak grać aby skutecznie zarabiać. Jak to działa?

1. Klikasz na jeden z poniższych linków i rejestrujesz się w serwisie PokerStrategy:
Mój reflink:
http://www.pokerstrategy.com/uOOQQQ
Od razu zaznaczam - nie dostanę za Ciebie nic dopóki nie ugrasz odpowiedniej ilości punktów PokerStrategy (które zdobywasz regularnie grając), a więc nie rejestruj się jeżeli nie masz zamiaru graćSmile Natomiast jeżeli zaciekawił Cię poker to zapraszam do korzystania z reflinka, nic nie tracisz a mi pomożesz (plus w zamian za rejestrację z mojego linka oferuje Ci indywidualną pomoc, gram już dosyć długo i chętnie doradzę Ci jak zacząć).

Czysty link:
http://www.pokerstrategy.com/

2. Następnie po rejestracji musimy (ale to chyba nic złegoWink?) przeczytać pokaźny artykuł omawiający podstawy Pokera oraz wybranej strategii gry.

3. Kolejnym krokiem jest rozwiązanie quizu z omawianego artykułu, by zobaczyć czy ogarneliśmy zasady gry i podstawy strategii (warto zaznaczyć, że mamy kilka prób, a w czasie quizu możemy w dowolnym momencie zaglądać do informacji z artykułu, a więc rozwiązanie go jest prościznąSmile).

4. Kiedy już zdamy nasz test otrzymamy od PokerStrategy nasze 50$ do wykorzystania w dowolnym PokerRoomie!

5. Po wybraniu odpowiedniego miejsca do gry musimy zweryfikować nasze dane osobowe przesyłając skan lub zdjęcie dowodu osobistego na podany przez nich adres e-mail (zapobiega to tworzeniu kilku kont). Weryfikacja trwa najczęściej dzień/lub dwa, a w razie zbyt długiego okresu czekania należy zgłosić się do obsługi.

Po otrzymaniu kapitału startowego na wybrane przez siebie oprogramowanie pokerowe możemy zacząć grę z 50$ na pokładzie za PRAWDZIWE pieniądze zupełnie za frikoSmile Dodatkowo przestrzegając omawianych tam strategii będziemy zarabiać, a każdy dolar ponad bonus od PokerStrategy jest już naszą własnością, nie ma tutaj żadnych haczyków (jeżeli zdarzy się, że całe 50$ przegrasz nie ponosisz żadnych konsekwencji, a więc nie ma się czego obawiaćSmile).

Trzymając się zasad oraz pogłębiając swoją wiedzę pokerową poprzez oglądanie instruktażowych filmików, czytanie forum i artykułów PokerStrategy nasz kapitał powinien się sporo powiększyć i już po kilku miesiącach zobaczymy nawet kilka tysięcy. Poker to wspaniały sport, oferuje ogromne zarobki (całkiem niedawno jeden z polaków zgarnął w turnieju online ponad milion złotychSmile) i
nie jest grą hazardową - liczy się gra umiejętności i jeżeli o tym nie zapomnisz oraz będziesz cierpliwy, to osiągniesz ogromne sukcesy.

Masz pytania? Pisz na PW.


RE: PokerStrategy.com - 50$ za friko na start! - dawid327 - 13-05-2010 09:18

Witam , bardzo ciekawy post na temat Pokera , chyba zacznę grę ale to dopiero za jakiś czas bo teraz mam maturki Big Grin . Mógłbyś mi powiedzieć jak długo grasz w pokera i jak oceniasz swoje umiejętności , no i jeśli chcesz możesz nam powiedzieć ile zarobiłeś grając w pokera .

Pozdro


RE: PokerStrategy.com - 50$ za friko na start! - Fallriv - 13-05-2010 14:32

Gram w pokera od ponad roku, umiejętności oceniam na dobre, aczkolwiek w pokerze człowiek cały czas się uczySmile

Gram głównie turnieje, kilka razy udało mi się wygrać po kilka tysięcy $ - niestety nie dostałem się jeszcze do żadnego większego turnieju Live (ale wszystko w swoim czasie). No i rzecz jasna sporo razy też przegrywałem, ale bilans zysków jest dużo większy niż strat. W tej grze pośpiech i brak cierpliwości to pewna zgubaSmile

Poker to pasja, rozwija umysłowo jak szachy, Tyle, że dodatkowo pozwala sporo zarobić. Gorąco polecam zagłębić się w temat.


RE: PokerStrategy.com - 50$ za friko na start! - dawid327 - 13-05-2010 16:49

Znasz może jakieś stronki na których mógłbym zobaczyć jakieś dowodziki wypłat z tego serwisu . ?
Stronka nie powala swoim wygładem , wiadomo nie można oceniać książki po okładce ale chciałbym zobaczyć jakiś dowód , zawsze to bardziej motywuje jeśli widzi się że serwis jest wypłacalny . Kiedyś dużo czytałem o tym serwisie ale nie miałem wtedy jeszcze 18 lat , także dałem sobie spokój i zapomniałem że jest coś takiego jak PokerStrategy . Mam jeszcze jedno pytanko czy wielkość wygranej zależy od tego ile postawimy ? czy wpływają na też inne czynniki i czy wystarczą te materiały które są na stronie aby zacząć zarabiać nie mówię tu o tysiącach ale kilkadziesiąt dolarów na miesiąc . W moim życiu zbliża się piękny okres 4.5 miesiąca wakacji Big Grin , także mógłbym poświęcić trochę czasu na dokształcenie się w zakresie gry w pokera , oczywiście jeśli przyniosło by to zysk , rozumiem że wielu ludzi traktuje poker jako pasje i dobrą zabawę , ja w chwili obecnej nie potrafię zdefiniować co sądzę o pokerze , kiedyś grałem , ale to tak dla rozrywki .

Pozdrawiam


RE: PokerStrategy.com - 50$ za friko na start! - Fallriv - 13-05-2010 17:35

Przede wszystkim potrzeba Ci sporo poczytać na czym polega gra w Pokera Online, bo widzę, że masz spore braki wiedzy, ale to nic takiego - materiały z PokerStrategy zupełnie Ci wystarczą, aby ogarnąć podstawy i mieć przewagę w grze na niskich stawkachSmile

Co do dowodów wypłat to nie dam Ci żadnej stronki z nimi, gdyż PokerStrategy i Poker ogólnie to nie żaden Bux czy inne gówno - pieniądze wypłacasz z Poker Roomu bezpośrednio na konto w banku lub jak wolisz PayPal.

PokerStrategy to nie jest polska strona, a międzynarodowa i istnieje już od wielu lat (kiedyś było lepiej bo dawali 150$, teraz tylko 50 ale cóżWink).

Generalnie to wygląda w ten sposób, że PokerStrategy ma podpisane umowy z prawie każdym większym Poker Roomem jak PokerStars. Full Tilt Poker itd. I ich zadaniem jest pozyskiwać nowych graczy dla tych właśnie Poker Roomów w zamian za darmowy kapitał początkowy (to poker room wykłada kasę, nie PokerStrategy). O to czy np. Full Tilt Poker czy Poker Stars jest wypłacalne chyba nie musisz pytać?Smile To profesjonalne firmy, sponsorują nawet F1.

Zakładając, że chciałbys wypłacić tylko te 50$ musisz obrócić tę kwotę podczas gry kilkanaście razy co moim zdaniem mija się z celem, o wiele prościej po prostu zrobić z tego 50$ np. 100$ i to co ugrałeś ponad bonus już jest Twoje (w tym wypadku 50$).
Zresztą jeżeli chcesz się wziąć za pokera na poważnie takie małe kwoty nie będą Cie satysfakcjonować i zaczniesz wypłacać jak zarobisz ponad 500$, a nie takie groszeWink

Mam nadzieje, że wytłumaczyłem wszystko sensownie, w razie pytań wal śmiało


RE: PokerStrategy.com - 50$ za friko na start! - dawid327 - 13-05-2010 18:03

O PokerStars słyszałem dużo nawet w Tv chyba się reklamują , także tu mnie przekonałeś Wink , jest jakieś minimum odnośnie wypłat czy można wypłacić każdą kwotę . Podejrzewam że jak kiedyś ugram te 50 $ to od razu je wypłacę chyba tak aby poczuć te pieniądze , dla mnie 50 $ to nie tak mało , wiadomo im dłużej się gra tym z biegiem czasu stawka rośnie bo chce się ugrać większe kwoty i ma się większe doświadczenie a to jest bardzo ważne . Powiedz mi jeszcze jedną rzecz , ile czasu poświęcasz dziennie na pokera , wiadomo jeśli coś się lubi robić i sprawia nam to przyjemność to czas szybko płynie , ale jak wyglądały Twoje początki dużo czasu poświęcałeś grze i czytaniu poradników ?? I po jakim czasie odniosłeś swoją pierwszą wygraną Big Grin Aaaa.. i czy te 50$ to dużo czy mało dla początkującego gracza ??

Pozdro


RE: PokerStrategy.com - 50$ za friko na start! - Fallriv - 13-05-2010 18:56

Po kolei:

Minimalna wypłata z każdego Poker Roomu to jakieś 10$ z tego co wiem.

Ile czasu gram i ile grałem na początku? Hmm to zależy od dnia i humoruWink Będziesz miał okazję poczytać o takich sprawach jak tilt (czyli krótko mówiąc nerwy). W pokerze najważniejsze jest myślenie, a więc nerwy, niewyspanie i inne tego typu rzeczy dyskwalifkują z gry i należy przestrzegać tych zasad by nie przegrać (kiedyś zdarzyło mi się zagrać po alkoholu i przegrałem w kilka minut 40$...x.X).
Ale średnio czas moich sesji pokerowych to jakieś 2-3h (ok. 5 turniejów Sit'n'Go). Czasem ten czas się wydłuża, czasem skraca, a czasem gram po 15 minut co kilka godzin - tak więc zależy od człowieka i osobistych preferencjiWink

Kiedy zobaczyłem pierwszą wygraną? Można powiedzieć, że po jakiś 2 miesiącach codziennej gry i pogłębianiu swojej wiedzy udało mi się wygrać w turnieju ponad 800$. W między czasie były mniejsza sumki, a czasem i przegrane - to normalka.

Generalnie początek może Ci się wydać nudny, gdyż będziesz raz wygrywał 5$ by za chwile przegrać 4$ i tak przez wiele dni, ale jeżeli się nie zrazisz to wiedz że każda rozegrana partia w Pokera uczy Cię i zdobywasz nowe doświadczenie, a to bezcenne i z czasem przyniesie Ci zyski.

Polecam też stronkę pokertexas.pl - sporo tam ciekawych artykułów dla początkujących.


RE: PokerStrategy.com - 50$ za friko na start! - dawid327 - 13-05-2010 21:52

Mam pytanko odnośnie rejestracji jak klikam na Twój reflink to pojawiają sie pola do wpisania danych tylko w polu polecający niema nic mimo że wchodzę przez reflinka , mam tam coś wpisać(jeśli tak to co ? ) czy zostawić pole puste. ?

A i powiedz mi jeszcze czym się różnią serwisy PokerStars i PokerStrategy , oglądając oba te serwisy zdecydowanie większe wrażenie zrobił na mnie Pokerstars .


RE: PokerStrategy.com - 50$ za friko na start! - Fallriv - 13-05-2010 22:38

Nie musisz nic wpisywać w polu referral, samo wejście z mojego linka wystarcza.

Co do różnicy między PokerStars a PokerStrategy - to zupełnie dwa różne serwisyWink

PokerStars to Poker Room (czyli rodzaj kasyna), na który możesz przelać swoje 50$ od PokerStrategy (które jest serwisem traktującym o pokerze).


RE: PokerStrategy.com - 50$ za friko na start! - dawid327 - 13-05-2010 22:49

Yhy.. Dobra dzięki wielkie za pomoc jutro się zarejestruję z twojego reflinku i zacznę zagłębiać się w tajniki pokera Big Grin . Jak będę mieć jakieś pytania to dam znać