Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zakłady bukmacherskie - System gry - 30-40zl/dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zakłady bukmacherskie - System gry - 30-40zl/dziennie (/Temat-Zaklady-bukmacherskie-System-gry-30-40zl-dziennie-71380)

Strony: 1 2 3 4


Zakłady bukmacherskie - System gry - 30-40zl/dziennie - BukZaplac - 19-06-2013 20:52

1.Nazwa przedmiotu :
Zakłady bukmacherskie - System gry-30-40zl/dziennie
2.Opis przedmiotu :

Witam.

Jestem nowym użytkownikiem, trafiłem tutaj szukając for dla ludzi którzy interesują
się zarobkiem w sieci. Pragnę przedstawić, mój sposób zarabiania na zakładach bukmacherskich
który stosuję od 5 miesięcy. Poniższe opracowanie jest mojego autorstwa.
Dołożyłem wszelkich starań, aby sposób wygrywania był taki aby dochody były satysfakcjonujące.
Nie jestem jednak w stanie dać 100% gwarancji, ponieważ elementy systemu mogą się zmieniać
na przestrzeni lat. Do tej pory system przynosi dochody rzędu 30-40 zł dziennie.

Jest to system gry w zakładach LIVE w bukmacherach internetowych.
Sprzedając mój sposób gry nic nie trace, w żaden sposób nie wpłynie to na moje zarobki.

UWAGA! GRASZ NA WŁASNE RYZYKO! DOŁOŻYŁEM WSZELKICH STARAŃ, ŻEBY OPISANA METODA PRZYNIOSŁA
CI DOCHÓD JEDNAK NIE JESTEM W STANIE ZAGWARANTOWAĆ, CZY Z PRZYCZYN NIEZALEŻNYCH ODE MNIE OSIĄGNIESZ
SATYSFAKCJONUJĄCY CIĘ WYNIK FINANSOWY! PO PROSTU NIE MA 100% SYSTEMÓW DO OGRYWANIA BUKÓW! ZAWSZE JEST RYZYKO
PORAŻKI.

Cena jest symboliczna, za czas poświęcony na opisanie metody - 40zł (dzienny zarobek).
Chcę się podzielić swoim sposobem ogrywania buków i zobaczyć czy sprawdzi się to
u innych osób, chciałbym również mieć stały kontakt z osobami które zakupią system i monitorować działania Smile

Zawsze byłem zwolennikiem BUK = NASZ WRÓG.

System został oddany do recenzji yazir i nitram tak aby się wypowiedziały 2 osoby (pierwszy raz się z takim czymś spotykam na forum - nawet niezłe, po co ktoś ma kupować coś w worku jak recenzent może napisać parę słów.)

3.Zdjęcia :

Ostatnie 2 wypłaty po pewnym okresie gry. (Pieniądze wyplacam raz na jakiś czas - są to wypłaty pieniędzy zarobionych na czysto)

[Obrazek: 2ujoahf.jpg]

4.Kontakt :
5.Cena : 40zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Moneybookers, PayPal, Przelew, Bon UKASH


Recenzja:

(20-06-2013 20:25)nitram napisał(a):  


RECENZJA


Poradnik zawiera 3 strony, pisane czcionką 12 w Wordzie. Znajdują się w nim tylko konkretne informacje bez zbędnych "upiększaczy".

Po konsulatacjach z osobami które siędzą w tej "branży" przedstawiam taką oto opinię:

1. Osoby które miały już styczność z bukmacherką prawdopodobnie znają system który autor przedstawia.

2. Sam system to nie wszystko i tutaj wielki plus dla autora za pomysłowość i wykorzystanie w pełni i chyba na chwilę obecną do granic możliwości skuteczność tego systemu.
To wszystko sprawia że korzystając ze wskazówek autora możemy uzyskać relatywnie wysokie zarobki, a jednocześnie obniżamy ryzyko przegranej.

3. Dokładnie taki sam sposób nie był jeszcze omawiany na forum.
Podejrzewam jednak, że osoby dla których bukmacherka jest głównym źródłem zarobku korzystają z tego systemu bądź jego różnych odmian.

4. Osoby które mają ograniczony budżet (100zł), powinny przemyśleć zakup i prosić ewentualnie autora o teoretyczne wyliczenia zysku,
gdyż wszystkie wyliczenia są prowadzone w oparciu o kwotę 1000 zł na start.
Kwota ta może być mniejsza, ale wtedy też zyski będą proporcjonalnie mniejsze.



Cena/jakość:

Osoba A:
Posiada 100zł kupuję za 40 zł poradnik za 60 zł obstawia = na granicy opłacalności

Osoba B:
Posiada 1000zł kupuję za 40 zł poradnik za 940 zł obstawia = duża szansa na zysk (ale nie 100%)

Podsumowując przedstawiony sposób na zarabianie prezentuje się ciekawie.
Jednak aby uzyskać zadowalające nas wyniki powinniśmy dysponować sporą kwota na start.
Ważna jest też dobra znajomość "statystyk sportowych" (chyba że możemy liczyć w tej kwestii na pomoc autora).

P.S. W cenie zawarta jest też pomoc czy tylko sam poradnik ?



RE: Zakłady bukmacherskie - System gry - 30-40zl/dziennie - PETERILLUSION - 19-06-2013 21:00

Ile jestes na plus grajac tym systemem?


RE: Zakłady bukmacherskie - System gry - 30-40zl/dziennie - BukZaplac - 19-06-2013 21:08

Od początku grania systemem? Z uwzględnieniem wtop bo system nie jest w 100% skuteczny, coś około 3500zł na czysto przez 5 miesięcy. Można zarabiać 30-40zł dziennie bez problemu lecz system nie jest w 100% skuteczny i nie ma codziennie meczy. Dodać mogę tyle że kwota zakupu systemu 40zl zwróci się na 97% Smile Ten 3 % zostawiam dla osób które mają gigantycznego pecha życiowego i czego się nie tkną to zepsują.


RE: Zakłady bukmacherskie - System gry - 30-40zl/dziennie - maax6 - 19-06-2013 22:58

Piszę się jak bedzie recenzja


RE: Zakłady bukmacherskie - System gry - 30-40zl/dziennie - duzypawel - 20-06-2013 06:25

jeśli recenzja będzie pochlebna to i ja się zainteresuję.


RE: Zakłady bukmacherskie - System gry - 30-40zl/dziennie - 123damian123 - 20-06-2013 14:07

przy pozytywnej recenzji również rezerwuje


RE: Zakłady bukmacherskie - System gry - 30-40zl/dziennie - BukZaplac - 20-06-2013 16:44

Dzisiaj mają być 2 recenzje wieczorem, jeżeli byłby ktoś zainteresowany proszę o kontakt PW, ilość sztuk do sprzedaży ograniczona, chcę by narazie z systemu korzystały max 3-4 osoby, potem zobaczymy.


RE: Zakłady bukmacherskie - System gry - 30-40zl/dziennie - ciemnebiznesy - 20-06-2013 19:05

jaki kapitał jest potrzebny?


RE: Zakłady bukmacherskie - System gry - 30-40zl/dziennie - Itaru - 20-06-2013 19:37

hmm, interesujące, jak będzie pozytywna recenzja to rezerwuję.


RE: Zakłady bukmacherskie - System gry - 30-40zl/dziennie - BukZaplac - 20-06-2013 19:38

Kwestia elastyczna, możesz dopasować go indywidualnie. (im większy tym większe zarobki, im mniejszy tym mniejsze, ja zacząłem od kwoty ponad 1000zł lecz to nie jest konieczny wymóg).

Niedawny mecz grany systemem:

[Obrazek: 283vig.png]

Wygrana 426,67, całość zainwestowanej kwoty w tym meczu 254zł, zysk czysty 426,67 - 254 = 172,67