Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prezent na mikołajki :)) a więc studnia bez dna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: prezent na mikołajki :)) a więc studnia bez dna (/Temat-prezent-na-mikolajki-a-wiec-studnia-bez-dna-81119)

Strony: 1 2


prezent na mikołajki :)) a więc studnia bez dna - Baleron333 - 02-12-2013 20:25

A więc jak w temacie, jak myślicie co dziewczynę najbardziej uszczęśliwi ? Smile

Zastanawiam się co kupić mojej Ukochanej no i... nie mogę wymyślić , wiadomo że jest takich rzeczy od ciula a nawet więcej Big Grin . Ale wpadłem na pomysł , żeby w moim przypadku kupić jej róże i płytę ( z piosenkami ) .
A później wziąć ją na zakupy ( gdzies do galerii ) to znaczy ustalę jej jakiś limit i do tego będzie mogła sobie kupić co będzie chciała Smile wiadomo że jeśli chodzi o dziewczynę to uderzy na szmaty Big Grin .

a Wy co o tym myślicie ? może jednak to nie jest dobry pomysł?


RE: prezent na mikołajki :)) a więc studnia bez dna - przymszyk - 02-12-2013 20:35

Zależy po ile macie lat


RE: prezent na mikołajki :)) a więc studnia bez dna - lkserwis - 02-12-2013 20:37

Mam ten sam problem w pt mikołajki, a ja nie wiem co kupic, mamy po 24 lata i znamy sie juz ze 6.. także perfumy juz były itd, górna granica to 200-250zl, pomoże ktoś? Wink


RE: prezent na mikołajki :)) a więc studnia bez dna - Baleron333 - 02-12-2013 23:45

ja mam 20 ona 19

granice z pieniedzmi mam podobna do Cb lkserwis Smile oczywiscie moglbym przeznaczyc wiecej ale nie chce jej rozpieszczac a po drugie szkoda wiecej hajsu Big Grin


RE: prezent na mikołajki :)) a więc studnia bez dna - yazir - 02-12-2013 23:52

(02-12-2013 20:25)Baleron333 napisał(a):  A później wziąć ją na zakupy ( gdzies do galerii ) to znaczy ustalę jej jakiś limit i do tego będzie mogła sobie kupić co będzie chciała Smile wiadomo że jeśli chodzi o dziewczynę to uderzy na szmaty Big Grin .

IMO ten pomysł jest słaby, nie chodzi o to żeby wydać "miliony".
Róża + coś z biżuterii, im tego nigdy mało Jerk2


RE: prezent na mikołajki :)) a więc studnia bez dna - Zły_Szeląg - 03-12-2013 00:01

W tym wieku to chyba najlepiej

1. Bransoletki lilou, w tej cenie masz spoko bransoletkę z wygrawerowaną dedykacją. Fajne i modne.

2. Cyfrowa ramka na zdjęcia i robisz pokaz slajdów, na którym umieszczasz np wasze wspólne zdjęcia albo zaczynasz w garniturze - zdejmujesz, rozpinasz koszulę i później kręcisz palcem, że dalej nie Big Grin Coś takiego spokojnie kupisz do 300 zł, chociaż są nawet po parę tys.

3. Zależy od stylówki Twojej dziewczyny, ale możesz też kupić jej zegarek swatcha. Spokojnie ogarniesz do 300 zł, nie jest jakiś mega rzucający się w oczy, ale modny i w dobrym stylu Big Grin


RE: prezent na mikołajki :)) a więc studnia bez dna - Albercik - 03-12-2013 00:50

1. Biżuteria (zawsze props)

2. Bielizna (oboje skorzystacie)

3. Kolacja w restauracji

4. Osiem


RE: prezent na mikołajki :)) a więc studnia bez dna - diabloo07 - 03-12-2013 00:52

Co do zakupów, to moim zdaniem to trochę w złym guście, bo z założenia osoba obdarowywana nie powinna wprost wiedzieć, ile pieniędzy na nią poświęciłeś impreza


RE: prezent na mikołajki :)) a więc studnia bez dna - sacrifice - 03-12-2013 00:52

skarpetki


RE: prezent na mikołajki :)) a więc studnia bez dna - Skadi - 03-12-2013 02:41

Najlepiej to coś związanego z jej hobby Wink