Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Jak wybrać sposób dostawy paczki na poczte ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Jak wybrać sposób dostawy paczki na poczte ? (/Temat-Rozwiazane-Jak-wybrac-sposob-dostawy-paczki-na-poczte-8805)



[Rozwiązane]Jak wybrać sposób dostawy paczki na poczte ? - Friktus - 17-06-2010 19:01

Witam !

W przypadku wygranej nagrody chciałbym, aby przyszła do mnie paczka pocztą, lecz nie wiem co zrobić żeby mi nie wysyłali kurierem, a pocztą.

Muszę do nich pisać e-maila czy jakoś się wybiera ?

Pozdro


RE: Jak wybrać sposób dostawy paczki na poczte ? - Tech - 17-06-2010 19:39

Jeśli istnieje możliwość wyboru to Lockerz pisze ci meila i ty musisz na niego odpisać jaki sposób dostawy wybierasz Wink


RE: Jak wybrać sposób dostawy paczki na poczte ? - Friktus - 17-06-2010 20:06

A w jakiej treści mam odpisać ?


RE: Jak wybrać sposób dostawy paczki na poczte ? - Yanke$ - 17-06-2010 20:16

Tak jak wspomniał Tech, na restocku nie istnieje żadne okienko wyboru dostawy, w przypadku jakiejś bardziej wartościowej nagrody Lockerz samo się Ciebie pyta, jeżeli istnieje taka możliwość.
@UP
Zrozumiałem, że chodzi ci o treść mejla, jakiego musisz wysłać, prosząc o wysłanie nagrody pocztą. Nie mam całej treści mejla, więc nie tłumaczę tak dokładnie, aczkolwiek trzon będzie wyglądał tak:
Cytat:Hi, Lockerz ! I would like to choose the way of delivering my prize, cause in last mail from you, you asked me to do it. So my anserw is: shipping by a postoffice. Thanks in advance, regards TwojeImię.



RE: Jak wybrać sposób dostawy paczki na poczte ? - Tech - 17-06-2010 21:01

Właściwie to zazwyczaj jak już przychodzi meil z wyborem dostawy to są tam gotowe formułki, które wystarczy tylko skopiować i odesłać do Lockerz Big Grin

PS.

UPS - kurier
USPS - poczta


[Rozwiązane]Jak wybrać sposób dostawy paczki na poczte ? - Marello - 19-03-2011 11:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.