Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak szybko zebrać znajomych na Facebooku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Jak szybko zebrać znajomych na Facebooku (/Temat-Jak-szybko-zebrac-znajomych-na-Facebooku-88135)



Jak szybko zebrać znajomych na Facebooku - sacre - 25-03-2014 21:36

Nie wiem czy był taki lub podobny temat, jeżeli był to proszę o usunięcie/ przeniesienie do archiwum.

Zdobywanie znajomych z listy może być problematyczne i wolne, ponieważ niektórzy przyjmą zaproszenie, inni nie a jeszcze inni zgłoszą do facebooka, i będziemy musieli z tym przystopować. Należy zatem zrobić tak, aby to inni zapraszali nas!

Ale jak to zrobić? Wystarczy zastosować jeden prosty trik, dzięki któremu zdobędziemy w większości dużo nowych, naiwnych znajomych Wink

1. Zakładamy nowe konto na FB, najlepiej z jakimś pedałem w tle (Bieber, Kwiatkowski czy jakiego chcecie). Avatar najlepiej ustawić jako kobiecy.
2. Dołączamy do wszystkich grup na temat Biebera, Kwiatkowskiego, One Direction itd.
3. Piszemy do grupy następujący tekst:
"Hej sis i bro, chcialabym miec was wszystkich w znajomych Wink Łączmy sie! Akceptuje kazdego!"
4. Czekamy na multum zaproszeń od dzieci w wieku od 6 do 14 lat.

Metoda sprawdzona, w jeden dzień nabiłem nią około 50 znajomych (napisałem info popołudniu). Nie dość, że zyskujemy wiele znajomych, to w większości ci znajomi są naiwni i łatwowierni. Może nie jest to zbyt szlachetne, ale w internecie nie ma miejsca na sentymenty Tongue

Mam nadzieję, że ten mini-poradnik komuś pomoże, pozdrawiam.


RE: Jak szybko zebrać znajomych na Facebooku - aero2 - 25-03-2014 21:49

Robiło się podobnie, ale to nie ma różnicy czy samemu się zaprasza czy nie i tak wyskoczy ci weryfikacja po zdjęciach.


RE: Jak szybko zebrać znajomych na Facebooku - bolo9797 - 25-03-2014 21:53

tylko 50 znajomych w jeden dzien ^^??
Wiadomo ze wyskoczy weryfikacja jak bedzie duzo znajomych , ale sa na to sposoby Big Grin
Ja dziennie wyciagam po 500-600 znajomych na jednym profilu.


RE: Jak szybko zebrać znajomych na Facebooku - maroking - 25-03-2014 21:53

Ja zrobiłem 400 znajomych w ciągu godziny tą metodą ale każda jest dobra Smile

http://zarabiam.com/Temat-Znajomi-facebook-bez-problemu-88130


RE: Jak szybko zebrać znajomych na Facebooku - cheats - 25-03-2014 22:27

hahahahaha Big Grin


RE: Jak szybko zebrać znajomych na Facebooku - ventopolska - 26-03-2014 22:35

Kolega dopiero zaczyna Wink Przynajmniej stwierdzam tak po ilości postów, ale wracając do tematu metoda jest dobra Wink


RE: Jak szybko zebrać znajomych na Facebooku - SlusseR - 26-03-2014 23:16

Metoda fajna na pewno spróbuję Smile


RE: Jak szybko zebrać znajomych na Facebooku - Aiiixo - 01-04-2014 13:49

upd