Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]CŁO - jak można zapłacić? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]CŁO - jak można zapłacić? (/Temat-Rozwiazane-CLO-jak-mozna-zaplacic-9220)



[Rozwiązane]CŁO - jak można zapłacić? - Czarny767 - 24-06-2010 18:23

Witam , mam pytanie jak np : wygram mojego laptopa Dell Inspiron 10 inch ;* , i kurier przyjdzie i będzie trzeba płacić CŁO , a ja będę na koloni to czy można zapłacić za to CŁO przelewem?


RE: CŁO - jak można zapłacić? - pespe - 24-06-2010 18:40

Chyba nie przy odbiorze i musisz podpisać no ale chyba rodziców masz i dadza listonoszowi?


RE: CŁO - jak można zapłacić? - Czarny767 - 24-06-2010 18:42

(24-06-2010 18:40)pespe napisał(a):  Chyba nie przy odbiorze i musisz podpisać no ale chyba rodziców masz i dadza listonoszowi?
No mam Smile , ale wiesz nie zawsze mają gotówkę.


RE: CŁO - jak można zapłacić? - Marczyk - 24-06-2010 18:42

Nie można za CŁO płacić przelewem. Kurier nie zostawi Ci paczki, póki nie zapłacisz mu za to. Najlepiej przygotuj członków rodziny na to że może być CŁO, zostaw trochę kaski i powiedz aby odebrali za paczkę Ciebie.
Zresztą będziesz się martwił jak wygrasz.


RE: CŁO - jak można zapłacić? - pespe - 24-06-2010 18:43

moja mama tez nei miała wiec do bankomatu pojechala XD i powiedzialem typowi od poczty co dzownil aby byl pozniej ;p nie bylo problemu


RE: CŁO - jak można zapłacić? - Czarny767 - 24-06-2010 18:45

(24-06-2010 18:43)pespe napisał(a):  moja mama tez nei miała wiec do bankomatu pojechala XD i powiedzialem typowi od poczty co dzownil aby byl pozniej ;p nie bylo problemu

Okey,dzięki Smile
Teraz mam nadzieję ,że wygram coś porządnego Smile


[Rozwiązane]CŁO - jak można zapłacić? - Marello - 19-03-2011 11:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.