Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja (/Temat-MyLead-informacje-o-serwisie-ogolna-dyskusja-93611)



RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Rav656 - 05-04-2015 16:33

Dzisiaj zacząłem testować stawkę z 6,5zł na 9,5zł. Teraz żałuję że nie zmieniłem jej wcześniej... Spodziewałem się spadku konwersji a jest wręcz przeciwnie. Wzrost z 4,5% na 8% promuję dopiero od kilku godzin, a do końca dnia jeszcze sporo czasu Wink Może jeszcze raz tyle wykręcę Wink
Także od siebie mogę dodać, że jak lecicie na premium, to polecam 9,5zł Wink

[Obrazek: aGVGWmw.png]


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Voldir - 05-04-2015 18:10

Ja jestem zdania że trzeba jeść małą łyżeczką a regularnie czyli 6.5 zł a nie chochlą 9.5 zł a potem głodować. Różnica dla mnie jest taka że za 6.5 zł ktoś musi mieć chyba 23 zł a na 9.5 zł już ponad 30 zł brutto. A jak zdarzy się że ktoś będzie miał 25 zł? W ogóle nie zarobię 6.5 zł za leada a zarobię tylko 3 zł mniej niż na najwyższej stawce. Wiem że może głupi przykład i sytuacja dość taka specyficzna ale ja tak uważam. Zależy też gdzie promujesz. Jeśli już wkręcę się na odpowiednie obroty bo zmieniałem linki na Mylead i jakoś to będzie szło to wtedy pomyślę nad wyższą stawką Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - gutek126p - 06-04-2015 12:19

(05-04-2015 16:33)Rav656 napisał(a):  Dzisiaj zacząłem testować stawkę z 6,5zł na 9,5zł. Teraz żałuję że nie zmieniłem jej wcześniej... Spodziewałem się spadku konwersji a jest wręcz przeciwnie. Wzrost z 4,5% na 8% promuję dopiero od kilku godzin, a do końca dnia jeszcze sporo czasu Wink Może jeszcze raz tyle wykręcę Wink
Także od siebie mogę dodać, że jak lecicie na premium, to polecam 9,5zł Wink

[Obrazek: aGVGWmw.png]

jaki program promujesz ?
ja testuje ukrytagaleria.pl na 300 UV 0 ledów a pod napaleńców promuje Big Grin


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - patulsky1337 - 06-04-2015 14:47

MyLead mogę się dowiedzieć co się dzieje? Macie dzisiaj jakiś problem z działaniem sieci? Od wczoraj konwersja spadła poniżej 1% z bliżej nieokreślonego powodu.

[Obrazek: XCzehuv.png]

Nie wiem czy kontynuować na dziś pracę w takim przypadku. Proszę o odpowiedź.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 06-04-2015 14:50

Jest 15:48 ,najlepsze godziny przed nami. Brak jakichkolwiek problemów. Zwiększyć ilość wejść i promować a efekty przyjdą.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - patulsky1337 - 06-04-2015 14:59

Dobrze, w takim razie kontynuuje pracę, najwyżej zobaczymy jak to będzie Big Grin Próbować zawsze trzeba.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Rav656 - 06-04-2015 16:33

(06-04-2015 12:19)gutek126p napisał(a):  jaki program promujesz ?
ja testuje ukrytagaleria.pl na 300 UV 0 ledów a pod napaleńców promuje Big Grin

Sharehosting. Wczoraj konwersja zatrzymała się na 8% i 20 leadów czyli dniówka udana. Dzisiaj dopiero się rozpędza Wink


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Liromir - 06-04-2015 17:57

odnowienia na tym serwisie działają bez zarzutu Big Grin

promowałem delikatnie z 2 miesiące temu, do teraz co poniedziałek czeka niespodzianka Huh
[Obrazek: 4Wx2zcy.png]


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - patulsky1337 - 06-04-2015 18:55

(06-04-2015 14:47)patulsky1337 napisał(a):  MyLead mogę się dowiedzieć co się dzieje? Macie dzisiaj jakiś problem z działaniem sieci? Od wczoraj konwersja spadła poniżej 1% z bliżej nieokreślonego powodu.

[Obrazek: XCzehuv.png]

Nie wiem czy kontynuować na dziś pracę w takim przypadku. Proszę o odpowiedź.

(06-04-2015 14:50)MyLead.pl napisał(a):  Jest 15:48 ,najlepsze godziny przed nami. Brak jakichkolwiek problemów. Zwiększyć ilość wejść i promować a efekty przyjdą.

Ja jednak na dzisiaj daje sobie spokój, kolejne godziny pracy i nic.

[Obrazek: UN4akob.png]

Musiał wystąpić jakiś problem u operatorów lub partnerów bo to nie możliwe aby z dnia na dzień konwersja spadła 10-krotnie.

Dzisiejszy dzień spisuje na straty, nie widzę sensu dalszej pracy, mam nadzieje, że jutro będzie lepiej.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Liromir - 06-04-2015 22:18

(06-04-2015 18:55)patulsky1337 napisał(a):  
(06-04-2015 14:47)patulsky1337 napisał(a):  MyLead mogę się dowiedzieć co się dzieje? Macie dzisiaj jakiś problem z działaniem sieci? Od wczoraj konwersja spadła poniżej 1% z bliżej nieokreślonego powodu.

[Obrazek: XCzehuv.png]

Nie wiem czy kontynuować na dziś pracę w takim przypadku. Proszę o odpowiedź.

(06-04-2015 14:50)MyLead.pl napisał(a):  Jest 15:48 ,najlepsze godziny przed nami. Brak jakichkolwiek problemów. Zwiększyć ilość wejść i promować a efekty przyjdą.

Ja jednak na dzisiaj daje sobie spokój, kolejne godziny pracy i nic.

[Obrazek: UN4akob.png]

Musiał wystąpić jakiś problem u operatorów lub partnerów bo to nie możliwe aby z dnia na dzień konwersja spadła 10-krotnie.

Dzisiejszy dzień spisuje na straty, nie widzę sensu dalszej pracy, mam nadzieje, że jutro będzie lepiej.


kurna gościu, robisz jakieś śmieszne 300 UV i oczekujesz nie wiadomo czego, że właściciel MyLead zadzwoni do Prezydenta bo spadło Ci 0.5% konwersji?

daj sobie jednak spokój